Zwycięstwo Narwi Choroszcz w A-klasie

Po dwóch porażkach seniorzy Narwi Choroszcz w końcu odnieśli zwycięstwo w podlaskiej A-klasie. Do Choroszczy przyjechał Grab Janówka, który podobnie jak Narew po dwóch meczach miał na koncie zero punktów.

Wynik w 10 minucie otworzył Grzegorz Pieczywek, drugą bramkę zdobył 16-letni wychowanek klubu Dawid Aneszko (18 min), a trzecią z rzutu karnego Damian Polowczyk (26 min). Wynikiem 3-0 zakończyła się pierwsza część gry, a po zmianie stron nie padła już żadna bramka. Oby to zwycięstwo było dobrym prognostykiem przed kolejnymi meczami A-klasy: grupa liczy tylko 10 drużyn i jeśli Narew liczy na awans do Ligi Okręgowej to więcej potknięć nie może mieć już miejsca. 

Skład: Rafał Dołęgowski – Dawid Aneszko (2 br, ż.k.) (’62, Mateusz Szymaniuk), Michał Bietkał, Rafał Lenczewski (k), Kacper Mieczkowski (’46 Antoni Macutkiewicz), Adrian Mikiewicz, Grzegorz Pieczywek (1 br) (’76 Jakub Krasowski), Damian Polowczyk (’62 Wojciech Brzeziński), Tomasz Szestowicki (’46 Kamil Żyliński), Arkadiusz Szymborski, Łukasz Wirżyński

Tabela: TUTAJ


ZOSTAŃ AMBASADOREM KATEGORII „SPORT”
SZCZEGÓŁY TUTAJ

Dodaj komentarz