Znamy składy Obwodowych Komisji Wyborczych

Komisarz Wyborczy w Białymstoku I postanowieniem nr 395/2024 z dnia 18 marca 2024 ogłosił składy Obwodowych Komisji Wyborczych powołanych w celu przeprowadzenia wyborów organów jednostek samorządu terytorialnego z zarządzonych na dzień 7 kwietnia 2024 r. 

Aby wyłonić członków wszystkich komisji potrzebne było losowanie. W komisjach 1-12 z automatu miejsce miały osoby zgłoszone przez Komitety Wyborcze: Koalicji Obywatelskiej, Prawa i Sprawiedliwości oraz Trzeciej Drogi, pozostali członkowie byli losowani gdyż w każdej komisji było więcej zgłoszeń niż dostępnych miejsc. 

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 1, Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Choroszczy, ul. Powstania Styczniowego 26A, 16-070 Choroszcz:

1.

Małgorzata Aneszko, zgłoszona przez KW BEZPARTYJNI I NIEZALEŻNI, zam. Choroszcz

2.

Justyna Fiedorowicz, zgłoszona przez KWW MY DLA GMINY 2024, zam. Białystok

3.

Edyta Elżbieta Konopko, zgłoszona przez KW STOWARZYSZENIE „KOS 1984”, zam. Choroszcz

4.

Żanetta Krysztofik, zgłoszona przez KKW KOALICJA OBYWATELSKA, zam. Choroszcz

5.

Kinga Marciszewska, zgłoszona przez KWW ROBERT WARDZIŃSKI ROZWÓJ NA LATA, zam. Choroszcz

6.

Wojciech Miastkowski, zgłoszony przez KKW TRZECIA DROGA PSL-PL2050 SZYMONA HOŁOWNI, zam. Choroszcz

7.

Anna Nowacka, zgłoszona przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, zam. Choroszcz

8.

Marta Ołdakowska-Borysewicz, zgłoszona przez KWW WOJCIECH JASTRZĘBSKI „CHOROSZCZ NASZ DOM”, zam. Klepacze

9.

Elżbieta Purwin, zgłoszona przez KKW LEWICA, zam. Choroszcz

10.

Elżbieta Werpachowska, zgłoszona przez KWW „NASZA CHOROSZCZ”, zam. Choroszcz

11.

Weronika Wigda, zgłoszona przez KW NORMALNY KRAJ, zam. Obrubniki 
Aktualizacja 25.03. Weronikę Widgę zastąpi w komisji Kamil Krysiuk zgłoszony przez KWW OBYWATELE DLA OBYWATELI, zam. Choroszcz

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 2, Świetlica Miejko-Gminnego Centrum Kultury i Sportu w Choroszczy, ul. Henryka Sienkiewicza 29, 16-070 Choroszcz:

1.

Magdalena Bobrowska, zgłoszona przez KKW TRZECIA DROGA PSL-PL2050 SZYMONA HOŁOWNI, zam. Białystok

2.

Grażyna Dakowicz, zgłoszona przez KWW WOJCIECH JASTRZĘBSKI „CHOROSZCZ NASZ DOM”, zam. Choroszcz

3.

Agnieszka Renata Gąsowska, zgłoszona przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, zam. Choroszcz

4.

Monika Pawłowska, zgłoszona przez KWW ROBERT WARDZIŃSKI ROZWÓJ NA LATA, zam. Choroszcz

5.

Robert Ramotowski, zgłoszony przez KW STOWARZYSZENIE „KOS 1984”, zam. Choroszcz

6.

Hubert Steckiewicz, zgłoszony przez KWW ROBERTA ZIELIŃSKIEGO, zam. Choroszcz

7.

Joanna Stypka, zgłoszona przez KWW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY, zam. Zaczerlany

8.

Anna Katarzyna Wiewióra, zgłoszona przez KWW „NASZE PODLASIE”, zam. Choroszcz

9.

Bożenna Wróblewska, zgłoszona przez KKW KOALICJA OBYWATELSKA, zam. Porosły

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 3, Remiza OSP w Złotorii, Złotoria 50, 16-070 Choroszcz:

1.

Karolina Czerwińska, zgłoszona przez KKW TRZECIA DROGA PSL-PL2050 SZYMONA HOŁOWNI, zam. Złotoria

2.

Anna Marta Halicka, zgłoszona przez KWW URSZULI JAŹWIŃSKIEJ, zam. Dzikie

3.

Marta Kasabuła, zgłoszona przez KWW ROBERTA ZIELIŃSKIEGO, zam. Porosły

4.

Elwira Miłkowska, zgłoszona przez KKW KOALICJA OBYWATELSKA, zam. Knyszyn

5.

Joanna Pawilcz, zgłoszona przez KKW LEWICA, zam. Porosły Kolonia

6.

Wiesław Roszkowski, zgłoszony przez KW STOWARZYSZENIE „KOS 1984”, zam. Choroszcz

7.

Grzegorz Ziembicki, zgłoszony przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, zam. Choroszcz

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 4, Świetlica wiejska w Rogowie, Rogowo 55A, 16-070 Choroszcz:

1.

Irena Korpacz, zgłoszona przez KWW OBYWATELE DLA OBYWATELI, zam. Śliwno

2.

Katarzyna Kościuczyk, zgłoszona przez KW STOWARZYSZENIE „KOS 1984”, zam. Pańki

3.

Karolina Lewczuk, zgłoszona przez KKW TRZECIA DROGA PSL-PL2050 SZYMONA HOŁOWNI, zam. Ruszczany

4.

Żaneta Nierodzik, zgłoszona przez KWW WOJCIECH JASTRZĘBSKI „CHOROSZCZ NASZ DOM”, zam. Choroszcz

5.

Przemysław Popławski, zgłoszony przez KWW „NASZE PODLASIE”, zam. Ruszczany

6.

Julia Skorulska, zgłoszona przez KKW KOALICJA OBYWATELSKA, zam. Białystok

7.

Wiesław Władysław Stulgis, zgłoszony przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, zam. Rogowo

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 5, Świetlica wiejska w Izbiszczach, Izbiszcze 53, 16-070 Choroszcz:

1.

Mateusz Gawryluk, zgłoszony przez KWW ROBERT WARDZIŃSKI ROZWÓJ NA LATA, zam. Hajnówka

2.

Marta Joanna Jeneralczuk, zgłoszona przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, zam. Rogowo Kolonia

3.

Karolina Krysiewicz, zgłoszona przez KKW KOALICJA OBYWATELSKA, zam. Izbiszcze

4.

Jacek Marcinowicz, zgłoszony przez KWW OBYWATELE DLA OBYWATELI, zam. Porosły

5.

Justyna Anna Matys, zgłoszona przez KKW TRZECIA DROGA PSL-PL2050 SZYMONA HOŁOWNI, zam. Białystok

6.

Magdalena Otola, zgłoszona przez KWW URSZULI JAŹWIŃSKIEJ, zam. Białystok

7.

Katarzyna Wróbel, zgłoszona przez KKW LEWICA, zam. Łyski

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 6, Świetlica wiejska w Barszczewie, Barszczewo 42, 16-070 Choroszcz:

1.

Paulina Aneszko, zgłoszona przez KKW TRZECIA DROGA PSL-PL2050 SZYMONA HOŁOWNI, zam. Choroszcz

2.

Justyna Kalicka, zgłoszona przez KWW WOJCIECH JASTRZĘBSKI „CHOROSZCZ NASZ DOM”, zam. Porosły

3.

Nikola Kosińska, zgłoszona przez KWW MY DLA GMINY 2024, zam. Białystok

4.

Małgorzata Okrasińska, zgłoszona przez KWW ROBERTA ZIELIŃSKIEGO, zam. Porosły

5.

Patrycja Ostapowicz, zgłoszona przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, zam. Choroszcz

6.

Barbara Sanik-Piotrowska, zgłoszona przez KWW „NASZE PODLASIE”, zam. Barszczewo

7.

Alina Skorulska, zgłoszona przez KKW KOALICJA OBYWATELSKA, zam. Białystok

8.

Edyta Sobotko, zgłoszona przez KKW LEWICA, zam. Łyski

9.

Dominika Turczyńska, zgłoszona przez KWW URSZULI JAŹWIŃSKIEJ, zam. Kiślak

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 7, Remiza OSP w Klepaczach, Klepacze ul. Niewodnicka 19, 15-635 Białystok:

1.

Józef Grochowski, zgłoszony przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, zam. Klepacze

2.

Emilia Kostulska-Wojszko, zgłoszona przez KKW KOALICJA OBYWATELSKA, zam. Porosły

3.

Iwona Krasowska, zgłoszona przez KWW ROBERTA ZIELIŃSKIEGO, zam. Izbiszcze

4.

Grażyna Kundzicz, zgłoszona przez KWW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY, zam. Klepacze

5.

Monika Łapińska, zgłoszona przez KWW „NASZA CHOROSZCZ”, zam. Choroszcz

6.

Henryka Politańska, zgłoszona przez KWW „NASZE PODLASIE”, zam. Klepacze

7.

Beata Sawicka, zgłoszona przez KWW SPOZA SITWY, zam. Klepacze

8.

Anna Sidz, zgłoszona przez KWW WOJCIECH JASTRZĘBSKI „CHOROSZCZ NASZ DOM”, zam. Oliszki

9.

Alina Strzymińska, zgłoszona przez KW NORMALNY KRAJ, zam. Białystok

10.

Amelia Szumska, zgłoszona przez KW STOWARZYSZENIE „KOS 1984”, zam. Łyski

11.

Piotr Wasiluk, zgłoszony przez KKW TRZECIA DROGA PSL-PL2050 SZYMONA HOŁOWNI, zam. Klepacze

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 8, Świetlica wiejska w Łyskach, Łyski ul. Białostocka 89, 16-070 Choroszcz:

1.

Kamil Bruszewski, zgłoszony przez KWW SPOZA SITWY, zam. Białystok

2.

Damian Chańko, zgłoszony przez KW STOWARZYSZENIE „KOS 1984”, zam. Żółtki

3.

Anna Dojlida, zgłoszona przez KWW ROBERT WARDZIŃSKI ROZWÓJ NA LATA, zam. Klepacze

4.

Anna Garbowska-Sierota, zgłoszona przez KWW WOJCIECH JASTRZĘBSKI „CHOROSZCZ NASZ DOM”, zam. Choroszcz

5.

Jakub Haponik, zgłoszony przez KWW „NASZA CHOROSZCZ”, zam. Porosły

6.

Katarzyna Jabłońska, zgłoszona przez KWW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY, zam. Białystok

7.

Zbigniew Kiertowicz, zgłoszony przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, zam. Karczmisko

8.

Patryk Korpacz, zgłoszony przez KKW TRZECIA DROGA PSL-PL2050 SZYMONA HOŁOWNI, zam. Śliwno

9.

Agnieszka Mielech, zgłoszona przez KW STOWARZYSZENIE „BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY”, zam. Choroszcz

10.

Wojciech Jan Wieczorek, zgłoszony przez KKW KOALICJA OBYWATELSKA, zam. Białystok

11.

Weronika Zubrycka, zgłoszona przez KKW LEWICA, zam. Choroszcz

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 9, Remiza OSP w Choroszczy, ul. Dominikańska 22, 16-070 Choroszcz:

1.

Anna Bobrowska, zgłoszona przez KKW KOALICJA OBYWATELSKA, zam. Choroszcz

2.

Konrad Jabłoński, zgłoszony przez KWW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY, zam. Złotoria

3.

Magdalena Janowska, zgłoszona przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, zam. Choroszcz

4.

Joanna Łupińska, zgłoszona przez KWW URSZULI JAŹWIŃSKIEJ, zam. Choroszcz

5.

Dariusz Łuszcz, zgłoszony przez KWW „NASZE PODLASIE”, zam. Choroszcz

6.

Rafał Michalski, zgłoszony przez KKW TRZECIA DROGA PSL-PL2050 SZYMONA HOŁOWNI, zam. Jeżewo Stare

7.

Justyna Mielech, zgłoszona przez KW STOWARZYSZENIE „BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY”, zam. Choroszcz

8.

Marta Prymaka, zgłoszona przez KWW ROBERTA ZIELIŃSKIEGO, zam. Choroszcz

9.

Patryk Romaniuk, zgłoszony przez KWW „NASZA CHOROSZCZ”, zam. Choroszcz

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 10, Świetlica wiejska w Żółtkach, Żółtki 22, 16-070 Choroszcz:

1.

Urszula Maria Brzeska, zgłoszona przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, zam. Białystok

2.

Adam Jamiołkowski, zgłoszony przez KWW ROBERTA ZIELIŃSKIEGO, zam. Dzikie-Kolonia

3.

Gabriela Kopczewska, zgłoszona przez KW NORMALNY KRAJ, zam. Tykocin

4.

Agata Roszkowska, zgłoszona przez KW STOWARZYSZENIE „KOS 1984”, zam. Choroszcz

5.

Krzysztof Roszkowski, zgłoszony przez KWW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY, zam. Złotoria

6.

Adam Skorulski, zgłoszony przez KKW KOALICJA OBYWATELSKA, zam. Białystok

7.

Kamil Zgiet, zgłoszony przez KKW TRZECIA DROGA PSL-PL2050 SZYMONA HOŁOWNI, zam. Choroszcz

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 11, Świetlica wiejska w Pańkach, Pańki 74, 16-070 Choroszcz:

1.

Maciej Chańko, zgłoszony przez KW STOWARZYSZENIE „KOS 1984”, zam. Żółtki

2.

Rafał Górski, zgłoszony przez KWW ROBERTA ZIELIŃSKIEGO, zam. Porosły

3.

Gabriela Jerączyk, zgłoszona przez KKW TRZECIA DROGA PSL-PL2050 SZYMONA HOŁOWNI, zam. Choroszcz

4.

Krzysztof Kopczewski, zgłoszony przez KWW WOJCIECH JASTRZĘBSKI „CHOROSZCZ NASZ DOM”, zam. Choroszcz

5.

Anna Mioduszewska, zgłoszona przez KKW KOALICJA OBYWATELSKA, zam. Zalesiany

6.

Sebastian Mirosław Szczęśniak, zgłoszony przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, zam. Rogowo

7.

Kinga Tynecka, zgłoszona przez KKW LEWICA, zam. Choroszcz

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 12, Świetlica wiejska w Oliszkach, Oliszki ul. Zielona 38, 16-070 Choroszcz:

1.

Monika Dziermańska-Makal, zgłoszona przez KKW KOALICJA OBYWATELSKA, zam. Jeroniki

2.

Karolina Jeneralczuk, zgłoszona przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, zam. Choroszcz

3.

Angelika Marta Łukasiewicz, zgłoszona przez KWW ROBERTA ZIELIŃSKIEGO, zam. Porosły

4.

Klaudia Musiewicz, zgłoszona przez KWW „NASZA CHOROSZCZ”, zam. Choroszcz

5.

Anna Radziewicz, zgłoszona przez KWW „NASZE PODLASIE”, zam. Białystok

6.

Agata Anna Seweryn, zgłoszona przez KWW SPOZA SITWY, zam. Białystok

7.

Agnieszka Sołowianiuk, zgłoszona przez KW STOWARZYSZENIE „KOS 1984”, zam. Zaścianki

8.

Sandra Elżbieta Wiśniewska, zgłoszona przez KWW WOJCIECH JASTRZĘBSKI „CHOROSZCZ NASZ DOM”, zam. Porosły

9.

Teresa Zgiet, zgłoszona przez KKW TRZECIA DROGA PSL-PL2050 SZYMONA HOŁOWNI, zam. Mień

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 13, Dom Pomocy Społecznej w Choroszczy, ul. Aleja Niepodległości 4, 16-070 Choroszcz:

1.

Barbara Aniela Chańko, zgłoszona przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, zam. Choroszcz

2.

Mateusz Dymko, zgłoszony przez KW BEZPARTYJNI I NIEZALEŻNI, zam. Choroszcz

3.

Elżbieta Frankowska, zgłoszona przez KKW KOALICJA OBYWATELSKA, zam. Choroszcz

4.

Marcin Jaromiński, zgłoszony przez KWW „NASZE PODLASIE”, zam. Choroszcz

5.

Ewa Alicja Jaszczołt, zgłoszona przez KWW „NASZA CHOROSZCZ”, zam. Choroszcz

6.

Anna Łowicka, zgłoszona przez KW STOWARZYSZENIE „KOS 1984”, zam. Choroszcz

7.

Krystyna Okuła, zgłoszona przez KWW ROBERT WARDZIŃSKI ROZWÓJ NA LATA, zam. Choroszcz

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 14, Samodzielny Publiczny Psychiatryczny Zakład Opieki Zdrowotnej im. dr. Stanisława Deresza w Choroszczy, pl. Plac im. dr Zygmunta Brodowicza 1, 16-070 Choroszcz:

1.

Emil Burba, zgłoszony przez KW STOWARZYSZENIE „KOS 1984”, zam. Dobrzyniewo Duże

2.

Michał Iwaniuk, zgłoszony przez KW NORMALNY KRAJ, zam. Białystok

3.

Karol Cyprian Kiciński, zgłoszony przez KWW SPOZA SITWY, zam. Białystok

4.

Joanna Kondzior, zgłoszona przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, zam. Białystok

5.

Kamil Kulesza, zgłoszony przez KWW „NASZE PODLASIE”, zam. Wasilków

6.

Emilia Markowska-Waczyńska, zgłoszona przez KWW WOJCIECH JASTRZĘBSKI „CHOROSZCZ NASZ DOM”, zam. Kowalewszczyzna

7.

Iwona Miastkowska, zgłoszona przez KWW ROBERT WARDZIŃSKI ROZWÓJ NA LATA, zam. Pańki

8.

Agata Sawicka-Dymko, zgłoszona przez KW BEZPARTYJNI I NIEZALEŻNI, zam. Białystok

9.

Hubert Tynecki, zgłoszony przez KKW LEWICA, zam. Choroszcz

10.

Barbara Wiszowata, zgłoszona przez KWW „NASZA CHOROSZCZ”, zam. Choroszcz

11.

Natalia Zgiet, zgłoszona przez KKW TRZECIA DROGA PSL-PL2050 SZYMONA HOŁOWNI, zam. Choroszcz

PEŁNA TREŚĆ POSTANOWIENIA

Dodaj komentarz