Zawody Strzeleckie z okazji Dnia Pamięci Żołnierzy Niezłomnych i specjalne zawody tylko dla Pań

Stowarzyszenie Pamięć i Tożsamość Skała zaprasza wszystkich chętnych na zawody strzeleckie dla uczczenia Dnia Pamięci Żołnierzy Niezłomnych. Zawody odbędą się w trzech kategoriach: karabin pneumatyczny do 13 lat (z podpórką) i powyżej 13 lat (bez podpórki) oraz pistolet pneumatyczny (z jednej ręki) dla osób dorosłych. 

Zawody odbędą się w piątek 8 marca 2024 roku o godz. 16:30 na choroszczańskiej strzelnicy pneumatycznej, która znajduje się w Szkole Podstawowej (byłym gimnazjum) przy ulicy Powstania Styczniowego 26A. Udział w zawodach jest bezpłatny. Zapisy na miejscu.

Natomiast w sobotę 9 marca 2024 o godzinie 15:00 na strzelnicy odbędą się amatorskie zawody tylko dla Pań, bez udziału młodzieży na co dzień trenującej na strzelnicy! Zapisy na turniej strzelecki dla Pań odbywają się telefonicznie w M-GCKiS pod nr. 85 719 14 31

Zachęcamy do udziału zarówno w zawodach piątkowych i sobotnich. 

Osoby poniżej 13. roku życia mogą wziąć udział w zawodach jedynie pod opieką pełnoletniego opiekuna.

Stowarzyszenie Pamięć i Tożsamość Skała od lat prowadzi strzelnicę w Choroszczy. Zajęcia pod okiem wykwalifikowanych instruktorów strzelectwa odbywają się w każdy wtorek i piątek od 16:00 do 20:00. Udział w nich jest bezpłatny.

Może być zdjęciem przedstawiającym tekst „Zawody Strzeleckie z okazji dnia pamięci Żołnierzy Niezłomnych 08.03.2024r. godz. 16:30-20:00 Strzelnica W Szkole Podstawowej Choroszczy (ul. Powstania Styczniowego 26A) Zawody odbędą się W trzech kategoriach: do 13 lat (z podpórką) 2.od 13 lat (postawa stojąca) 3. pistolet (jedna rÄka) Zapisy przed zawodami Wstęp wolny ZAPRASZAMY”
Grafika: Strzelnica Pneumatyczna w Choroszczy (FB)

Dodaj komentarz