Zareklamuj się w Horyzontach!

Horyzonty Choroszczy to lokalny portal informacyjny dla mieszkańców gminy Choroszcz. Dostarcza on zarówno bieżących lokalnych informacji z miasta, jak też wiadomości sportowych oraz kulturalnych. Portal jest prowadzony społecznie przez mieszkańców dla mieszkańców.

Horyzonty Choroszczy to portal stworzony przez osoby, które pragną działać na rzecz Choroszczy. Horyzonty Choroszczy to portal, gdzie znajduje się miejsce dla każdego. Portal oparty o dziennikarstwo społeczne mieszkańców. Portal, w którym są poruszane sprawy ważne dla wszystkich bez wyjątku. Portal który buduje świadomość obywatelską i pozwala mieszkańcom na jak najlepszy dostęp do informacji dotyczących ich domu jakim jest gmina Choroszcz.

Jeżeli nasza misja jest Ci bliska i chcesz zaistnieć na rynku lokalnym i regionalnym, to mamy dla Ciebie propozycję współpracy. Portal Horyzonty Choroszczy jest doskonałym miejscem, aby wypromować firmę. Dzięki szerokiej ofercie, którą dla Was przygotowaliśmy każdy znajdzie coś dla siebie. Pozwala to w atrakcyjny sposób przedstawić konkretne produkty i usługi potencjalnym klientom, a nam pozwoli na utrzymanie portalu na odpowiednim poziomie.

SZCZEGÓŁY OFERTY REKLAMOWEJ TUTAJ

Dodaj komentarz