Zapraszamy do społecznej naprawy chodnika w Żółtkach!

Około 6 m2 chodnika brakuje mieszkańcom Żółtek aby bezpiecznie się przemieszczać wzdłuż drogi prowadzącej przez wieś.

Przez kilka lat mimo próśb mieszkańców Urząd Miejski nie dokonał naprawy (pisaliśmy o tym TUTAJ). Na Horyzoncie Choroszczy znajdują się również Żółtki więc chyba trzeba wziąć sprawy w swoje ręce i pomóc! Dołączycie do społecznej naprawy chodnika?

Wstępne pomiary zostały dokonane i tutaj zwracamy się z prośbą o pomoc do Was. Może zostało Wam trochę materiałów np. po budowie?
– potrzeba około 40stu płytek betonowych – najlepiej o wymiarach 0,35 x 0,35
– może być również każdy inny rodzaj nawierzchni, np. Polbruk (ok 6m2)
– trochę piasku
– beton i pozostałe narzędzia ogarniemy

Odzywajcie się w komentarzach, w wiadomościach prywatnych lub mailowo na wojtek@horyzontychoroszczy.pl. Możecie pomóc również anonimowo.

📢🚸📢 Około 6 m2 chodnika brakuje mieszkańcom Żółtek aby bezpiecznie się przemieszczać wzdłuż drogi prowadzącej przez wieś. 🙏 Przez kilka lat mimo próśb mieszkańców Urząd Miejski nie dokonał naprawy. Na Horyzoncie Choroszczy znajdują się również Żółtki więc chyba trzeba wziąć sprawy w swoje ręce i pomóc! Dołączycie do społecznej naprawy chodnika? 📏 Wstępne pomiary zostały dokonane i tutaj zwracamy się z prośbą o pomoc do Was. Może zostało Wam trochę materiałów np. po budowie? ▶ potrzeba około 40stu płytek betonowych – najlepiej o wymiarach 0,35 x 0,35 ▶ może być również każdy inny rodzaj nawierzchni, np. Polbruk (ok 6m2) ▶ trochę piasku ▶ beton i pozostałe narzędzia ogarniemy 👉 Odzywajcie się w komentarzach lub w wiadomościach prywatnych. Możecie pomóc również anonimowo.

Opublikowany przez Horyzonty Choroszczy Poniedziałek, 8 maja 2023

Dodaj komentarz