Zagraj o Puchar Horyzontów – będą też atrakcje dla dzieci!

W minioną sobotę doprowadziliśmy do porządku boisko do piłki nożnej plażowej znajdujące się nad Kominowym Bajorem teraz pora aby je wykorzystać. Wraz ze Stowarzyszeniem Lambada Choroszcz oraz pracownią artystyczną DOBRY CZAS zapraszamy na rodzinne spędzenie niedzieli na naszej choroszczańskiej plaży. 

Do Turnieju Beach Soccer’a o Puchar Horyzontów zapraszamy drużyny składające się z 5-10 zawodników. Na zgłoszenia czekamy do najbliższego czwartku (7 lipca) do godziny 21:00. Zapisać się można mailowo na wojtek@horyzontychoroszczy.pl lub przez naszego Horyzontowego messengera na FB. Maksymalnie w turnieju może wziąć udział 6 drużyn, system gier ustalimy po zakończeniu zgłoszeń. Udział w turnieju jest bezpłatny. Początek turnieju w niedzielę (10 lipca) o godz. 9:30. 

Oprócz piłkarskich zmagań będzie też coś dla dzieci! Monika Tekielska-Chmielewska prowadząca Pracownię Artystyczną DOBRY CZAS przygotuje dla najmłodszych specjalne atrakcje! 

W przerwie pomiędzy meczami pokazowe spotkanie rozegrają dziewczęta z Akademii Lambada Girls – będzie można porozmawiać z trenerami i zapisać się do Akademii. 

Na uczestników będą czekać napoje chłodzące (ale nie wyskokowe)! Zapraszamy na Horyzontowe przedpołudnie w Choroszczy! 

Dziękujemy w tym miejscu sponsorom: Panom Adamowi Masłowskiemu (sklep PLUS), Leszkowi Rajczukowi (sklep CHORTEN) i Pawłowi Sokołowi (FALCON ENERGY). Lista oczywiście nie jest zamknięta – jeśli chcesz nas wspomóc – zapraszamy! 


Aktualizacja 05.07. godz. 20:00 – mamy jeszcze jedno wolne miejsce w turnieju. Zapraszamy!

Zgłoszone drużyny:

  1. Poturbowani Weekendem
  2. FC Zastawie
  3. Lambada Choroszcz 
  4. Izbiszcze
  5. Chłopaki z 15

Dodaj komentarz