Zaginął Michał z Ruszczan

UWAGA BARDZO PILNE. REALNE ZAGROŻENIE DLA ZDROWIA LUB ŻYCIA

ZAGINĄŁ MICHAŁ WALIŃSKI, LAT 21

Michał wyszedł ze swojego domu rodzinnego w miejscowości Ruszczany dnia 21 września 2023 roku około godziny 12.00 mówiąc, że jedzie do elektryka swoim samochodem marki Wartburg 353 o numerze rejestracyjnym BIA 59, koloru białego z dwoma czerwonymi paskami przebiegającymi wzdłuż auta

Ustalono, że Michał rzeczywiście dotarł na miejsce po godzinie 14.00 po rozmowie i przeglądzie auta odjechał. Zaginiony w dniu zaginięcia był w kiepskim stanie psychicznym ponadto jego brat na laptopie Michała odnalazł w wyszukiwarce artykuły o bardzo niepokojącej treści.

Najprawdopodobniej 22 września widziany był w miejscowości Supraśl ale na chwilę obecną nie jest to pewne. W imię zrozpaczonej rodziny proszę o Waszą pomoc w poszukiwaniach zaginionego.

Zwracam się ze szczególną prośbą o zwrócenie uwagi na wszelkiego rodzaju parkingi oraz pobocza dróg.

Pamiętaj udostępniając być może ratujesz komuś życie

RYSOPIS
Wzrost: około 185 cm
Włosy: blond, krótkie.
Oczy:niebieskie
Bardzo szczupłej budowy ciała.

Ubrany był w t-shirt, beżowe, krótkie spodenki oraz czarne buty sportowe marki Puma z logo BMW. Ma przy sobie czarną saszetkę przewieszoną przez ramię.

Ktokolwiek widział lub wie o losach zaginionego proszony jest o niezwłoczny kontakt z najbliższą Komendą Policji lub pod numerem alarmowym na terenie całego kraju 112.

Można też kontaktować się z nami w formie prywatnej i anonimowej Gdziekolwiek jesteś

Proszę o maksymalną liczbę udostępnień sprawa jest bardzo pilna liczy się czas. 

Dziękuję za Waszą pomoc i wsparcie w imieniu rodziny oraz własnym.

Autor: Anita Suchinska Miszczuk.

Źródło: Gdziekolwiek jesteś


Aktualizacja 4 października: finał poszukiwań jest tragiczny, samochód i znajdujące się w nim ciało Michała odnalazł grzybiarz w lesie nieopodal Rogowa Majątek. Rodzinie składamy Kondolencje.

1 komentarz do “Zaginął Michał z Ruszczan”

  1. Skoro Michał był”w złym stanie psychicznym ” jak określili to bliscy,to z jakiego powodu…? Dlaczego bliscy interweniują dopiero,gdy człowiek nie ma już sił do życia…i znika?Ku przestrodze…

    Odpowiedz

Dodaj komentarz