Wygrana Narwi na inaugurację rundy wiosennej

Od zwycięstwa rozpoczęli rundę wiosenną piłkarze Narwi Choroszcz. W Wielką Sobotę w wyjazdowym meczu  zawodnicy trenera Marcina Strzelińskiego wygrali 4-1 z Włókniarzem Białystok. Do przerwy Narew prowadziła 1-0 po golu Pawła Chańko, a po zmianie stron gole zdobyli rezerwowi: Marek Garbowski (2) i Krystian Sokół. 

Liderująca Supraślanka Supraśl straciła punkty co wykorzystała Turośnianka Turośń Kościelna przesuwając się na pozycję lidera. Narew dalej zajmuje 4 miejsce w ligowej tabeli i strata do 1 miejsca wynosi dalej 4 punktu, ale strata do wicelidera jest już mniejsza i wynosi tylko 2 oczka. Kolejny mecz Narew rozegra również na wyjeździe: 16 kwietnia z Magnatem Juchnowiec Kościelny. 

Skład: Rafał Dołęgowski – Paweł Chańko (1 br) (’77 Kacper Mieczkowski), Jakub Gulc (’52 Marek Garbowski (2 br)), Marcin Krysztopik, Kacper Kużel (’80 Łukasz Perko), Rafał Lenczewski (k), Grzegorz Pieczywek, Bartłomiej Silwonik, Tomasz Szestowicki, Kacper Tarnowski (’46 Krystian Sokół (1 br)), Rafał Żero (’65 Wojciech Brzeziński)

fot. Narew Choroszcz /mecz sparingowy/

Dodaj komentarz