Wygrana i porażka Rajkomu Choroszcz w PLP

Porażka i zwycięstwo to bilans Rajkomu Choroszcz w weekendowym graniu w Podlaskiej Lidze Piłkarskiej. Niestety szczególnie bolesna może być sobotnia porażka z Adampol Glovis – bezpośrednim rywalem w walce o 3 miejsce. Spotkanie zakończyło się porażką 2-5. Rajkom poprawił sobie humory w niedzielę wygrywając 7-1 z Multicco Group. Do końca sezonu halowego pozostały dwa mecze i Rajkom ma jeszcze szansę na podium ale musi liczyć na potknięcia rywali – szczególnie Top Auto. Niemniej jako beniaminek wyniki i tak są znakomite czego gratulujemy! 

W najbliższy weekend Rajkomowców czeka jedno spotkanie: w niedzielę 12 marca o godz. 18:00 zmierzą się z Aptel’em, który zajmuje 6 miejsce w tabeli. Spotkania PLP rozgrywane są na hali VI LO w Białymstoku. Powodzenia!

Skład vs Multicco Group:  Patryk Jackowski (1 br) – Przemysław Backiel (1 br), Kamil Kołodko, Marcin Krysztopik, Rafał Łazarski, Łukasz Popławski, Krystian Sokół (3 br), Krystian Szmelcer (1 br), Maciej Wasilewski (1 br), Sebastian Waszczuk (1 br)

Skład vs Adampol Glovis: Patryk Jackowski – Wojciech Biernacki, Mariusz Gałczyk, Kamil Kołodko, Marcin Krysztopik, Łukasz Popławski (1 br), Krystian Sokół, Krystian Szmelcer, Maciej Wasilewski, Sebastian Waszczuk

Tabela TUTAJ

 

Dodaj komentarz