Wybory Rady Nadzorczej Spółdzielni Mieszkaniowej

W piątek 24 czerwca o godz. 17:00, w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza przy ul. Powstania Styczniowego 26A w Choroszczy odbędzie się Walne Zgromadzenie Członków Spółdzielni Mieszkaniowej Lokatorsko – Własnościowej w Choroszczy. 

Jednym z głównych punktów będzie wybór nowej Rady Nadzorczej w Spółdzielni na lata 2022-2025. Obecnie w Radzie Nadzorczej „zasiadają”:

Lp. Imię i nazwisko Funkcja
1. Jan Romańczuk Przewodniczący Rady Nadzorczej
2. Jan Makar Zastępca Przewodniczącego Rady Nadzorczej
3. Anna Bogdan Sekretarz Rady Nadzorczej
4.  Andrzej Wiśniewski Przewodniczący Komisji Rewizyjnej
5.  Piotr Waszkiewicz Członek komisji Rewizyjnej
6.  Maciej Zajkowski Członek komisji Rewizyjnej
7. Jan Gryko Członek Rady Nadzorczej
8. Bogdan Jaczyński Członek Rady Nadzorczej
9. Marcin Popławski Członek Rady Nadzorczej

Nie wiemy czy wszyscy aktualni członkowie Rady Nadzorczej i Komisji Rewizyjnej będą się ubiegać o ponowny wybór, przechodzą już na zasłużoną emeryturę czy z innych względów nie będą startować w tegorocznych wyborach.

Niemniej zbliżające się wybory to jest znakomity czas aby powstał „nowy impuls” do działania. Pamiętajcie, że to właśnie Wy możecie dzięki temu zmieniać swoje najbliższe otoczenie i mieć wpływ na podejmowane decyzje przez Prezesa Adama Jakubowskiego oraz Zastępcy Prezesa Małgorzatę Popko, które dotyczą Was, mieszkańców i są dla Was ważne.

Wszystkich członków Spółdzielni zachęcamy do udziału w Walnym Zgromadzeniu, do brania udziału w dyskusjach, startu w wyborach do Rady Nadzorczej – demokracja i obywatelskie prawa i obowiązki to jest coś bardzo ważnego i warto brać w tym czynny udział.

 


Dodaj komentarz