Wspomnienia z wakacji

Dzień dobry! Dziękujemy wszystkim dziewczętom za złożenie prac w konkursie „Wspomnienia z Wakacji”. Wybór był bardzo trudny bo prace były po prostu bardzo ładne. 
Rozstrzygnięcie konkursu i wręczenie nagród w przyszłym tygodniu!

Dziękujemy w tym miejscu dla ATD Artykuły biurowe, szkolne i papiernicze i Akademii Przyszłości Choroszcz za wsparcie konkursu. Pani Aneta i Pani Justyna bez mrugnięcia oka włączyły się w konkurs. Dziękujemy! 

Sklep ATD ma również dwa punkty w Białymstoku, a w Choroszczy mieści się na parterze budynku „Centrum Komła” ul. Powstania Styczniowego 10 (wejście od frontu) – znajdziecie tam wszystko co potrzebne do szkoły ale również artykuły do domu. Właśnie do sklepu ATD można było dostarczyć konkursowe prace.

Akademia Przyszłości to miejsce gdzie dzieci mogą spędzać czas na zajęciach pozalekcyjnych nauki języka angielskiego i innych, które zostały wprowadzone do oferty. Mieści się również przy ul. Powstania Styczniowego 10 (na górze, wejście od szczytu od strony sklepu Chorten). Właśnie tam odbędzie się w przyszłym tygodniu podsumowanie konkursu. 

Dodaj komentarz