Wskaż lokalizację pojemników!

Czy w Choroszczy potrzebna jest większa liczba koszów na śmieci? Czy powinny się pojawić specjalne pojemniki na psie odchody? Czy przydałyby się specjalne dystrybutory woreczków? Odpowiedź na te pytania jest oczywista: TAK! 

Spacery z psem dają głównie niezwykłą radość, ale są także źródłem obowiązków. Jednym z nich jest usuwanie psich odchodów z miejsc wspólnego użytku. 

W ostatnim czasie na profilu społecznościowym „Spotted: Choroszcz” rozgożała dyskusja na temat braku na terenie Choroszczy koszów na śmieci, na popularnych trasach spacerowych i miejscach rekreacyjnych trudno przejść bez wdepnięcia „w minę”, jest też wiele miejsc w których są zwykłe śmieci. 

To wszystko jest efektem braku kultury mieszkańców, spacerowiczów czy właścicieli psów. Ważne jest aby edukować ale też „wspomagać” – przecież wszystkim spacerowałoby się przyjemniej gdy będzie porządek. Czy dodatkowe kosze rozwiążą ten problem? Z pewnością pomogą, a spacerowiczom będzie miło.

Kosze na psie odchody pomagają dbać o czystą przestrzeń publiczną. Śmietniki oraz dystrybutory woreczków budują przyjazną przestrzeń miejską dla wszystkich mieszkańców – czy chcielibyście aby tak było u nas?

Wskażcie nam miejsca gdzie brakuje koszy na śmieci, a także pojemników na psie odchody. Wszystkie lokalizacje przekażemy w Waszym imieniu do Urzędu Miejskiego w Choroszczy. 

Możecie je nam zgłaszać poprzez Messenger FB lub na maila: redakcja@horyzontychoroszczy.pl

Dodaj komentarz