Uczennice SP Choroszcz również w finale rozgrywek szkolnych

W poprzednim tygodniu pisaliśmy o sukcesie chłopców ze Szkoły Podstawowej w Choroszczy w piłkarskich rozgrywkach międzyszkolnych. Teraz dziewczęta poszły śladem chłopców i również one awansowały do turnieju finałowego w piłce nożnej.

Trzeba jednak przyznać, że o ten sukces wcale nie było łatwo. Dziewczyny stoczyły bardzo zacięte mecze i musiały wnieść się na wyżyny swoich umiejętności aby z tych pojedynków wyjść zwycięsko.  Były wzloty i upadki, ale koniec końców wszystko zakończyło się po naszej myśli. Dziewczęca reprezentacja szkoły awansowała do najlepszej czwórki w województwie i to z pierwszego miejsca choć o tym zdecydował tylko lepszy bilans bramkowy. Wielkie gratulacje dla całej naszej ekipy i nauczyciela wychowania fizycznego Mariusza Dzienisa. Prawie wszystkie dziewczęta trenują na co dzień w Akademii Lambada Girls prowadzonej przez Stowarzyszenie Lambada Choroszcz. 

Skład: Kamila Okruszko – Sandra Siemieniuk, Wiktoria Ambroziak, Olga Chrzanowska, Amelia Krysiewicz, Natalia Pawłowska, Oliwia Chowańska, Laura Siemieniuk, Hanna Krysiewicz. Trener: Mariusz Dzienis 

Tabela:
1. SP Choroszcz – 7 punktów 
2. SP Janów – 7 punktów 
3. SP 38 Białystok – 3 punkty 
4. SP Klukowo – 0 punktów 

Źródło: SP w Choroszczy

Dodaj komentarz