Turniej siatkówki Horyzonty Cup i charytatywny barber!

Podczas ostatniego turnieju Beach Soccera prosiliście nas abyśmy pomogli w organizacji turnieju siatkówki plażowej. Dobrze wiecie, że jesteśmy dla Was i Wasza prośba zostanie spełniona w niedzielę 31 lipca. 

Wydarzenie odbędzie się na terenie gościnnej Agroturystyki Jeroniczówka Państwa Hryniewickich. Turniej siatkówki plażowej będzie troszkę zmodyfikowany. Zapraszamy drużyny 3 osobowe, w składzie których musi znajdować się przynajmniej jedna Kobieta. To ma być fajny czas spędzony wśród rodziny i znajomych. Zgłoszenia drużyn przyjmujemy mailowo do piątku 29 lipca do godz. 20:00 mailowo na wojtek@horyzontychoroszczy.pl  lub poprzez Horyzontowy Messenger na FB. Mamy miejsce dla 6 drużyn, liczy się więc kolejność zgłoszeń. 

Oprócz części sportowej będzie też akcent charytatywny. Barberzy z Mona Lisy Tattoo z Białegostoku będą na Was czekać, ostrzygą Was lub zajmą się Waszymi brodami, a całość wpłat zostanie przekazana dla małej Laury Olszewskiej. 

Dzięki rodzicom Laury będzie można także zjeść coś dobrego z grilla, będą także atrakcje dla najmłodszych. 

Teraz już wiecie, jak fajnie spędzić ostatnią lipcową niedzielę. Wszystko dzięki dobrym ludziom Jeroniczówki, Barberów z Mona Listy, ze Stowarzyszenia Lambada Choroszcz i Pracowni Artystycznej DOBRY CZAS.

Dodaj komentarz