Trwa Białostocki Jarmark Świąteczny

W Białymstoku na Rynku Kościuszki trwa Białostocki Jarmark Świąteczny. Organizatorzy przygotowali odwiedzającym różne atrakcje. Na alei straganowej można nabyć ozdoby świąteczne, regionalne jedzenie i napoje, miody, pieczywo, słodycze, wełniane ubrania, zabawki, kosmetyki naturalne. Można też skosztować gorącej czekolady oraz grzańców. Zaplanowane są też występy.

Niebywałą atrakcją jest znajdująca się przy ratuszu szopka, w której jak co roku są żywe zwierzęta. Znajdują się tu również dwie karuzele, z których chętnie korzystają odwiedzający jarmark. Wpływy z biletów mają zostać na pomoc podopiecznym Centrum Pomocy Dzieciom Klanza.

Jarmark Świąteczny otwarty jest do 22 grudnia 2022 roku. Czynny jest od poniedziałku do czwartku w godz. 11:00-18:00, w piątki i w soboty w godz. 11:00-20:00, w niedziele od 10:00 do 17:00.

Centrum Białegostoku jak co roku jest ozdobione licznymi elementami świetlnymi. Na Rynku Kościuszki znalazła się też ogromna choinka. Iluminacje tworzą niesamowitą atmosferę. Zachęcamy do odwiedzenia Jarmarku Świątecznego rodzinnie lub w gronie znajomych.

Plakat promujący wydarzenie. Mat. organizatora

Dodaj komentarz