Szkolenie z oświetlenia scenicznego

Podlaski Instytut Kultury w Białymstoku zaprasza na dwudniowe szkolenie z konfiguracji i obsługi scenicznego systemu oświetleniowego. Zajęcia teoretyczne i praktyczne poprowadzi Mateusz Bułatewicz – profesjonalny realizator współpracujący z największymi firmami w branży oświetleniowej. Uczestnicy będą mieli okazję poznać i nauczyć się obsługiwać sprzęt świetlno-techniczny. Podczas szkolenia będą zaprezentowane różne rozwiązania stosowane w dziedzinie oświetlenia scenicznego oraz omówione sposoby ich zastosowania w praktyce.

Szkolenie odbędzie się w dniach 26-27 kwietnia 2023 r. w godz. 8:00-16:00 w Spodkach Podlaskiego Instytutu Kultury w Białymstoku przy ul. św. Rocha 14 i przeznaczone jest dla osób w wieku powyżej 16 lat. Warunkiem uczestnictwa jest zakwalifikowanie na podstawie wypełnionego formularza zgłoszeniowego oraz dokonanej płatności. Opłata za szkolenie musi być dokonana najpóźniej do 24 kwietnia 2023 r. Koszt uczestnictwa wynosi 400,00 zł netto od osoby plus 23% VAT.

Program zajęć, regulamin i formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronie: https://pikpodlaskie.pl/event/scena-bez-tajemnic-szkolenie-z-oswietlenia/

Źródło i zdjęcia: Podlaski Instytut Kultury

Dodaj komentarz