Sukcesy naszych młodych rugbystów

18 maja w Sobolewie odbył się turniej eliminacyjny z Rugby Tag. Szkołę Podstawową w Choroszczy reprezentowały tym razem aż trzy drużyny złożone z klas 4, 5 i 6.

Możemy pochwalić się , iż w komplecie meldujemy się w finałach wojewódzkich. Klasy 6 zajęły pierwsze miejsce, wygrywając oba swoje mecze. Klasy 5 zajęły drugie miejsce, przegrywając jedynie z drużyną gospodarzy, która jest obecnym Mistrzem Polski w tej kategorii wiekowej. Na szczególną pochwałę i słowa uznania zasługują nasi najmłodsi podopieczni. Uczniowie klasy 4 wzięli po raz pierwszy udział w tego typu imprezie, a prawie połowa składu po raz pierwszy trzymała w rękach piłkę do rugby. Mimo to zajęli 3 miejsce, które także dało im awans do wielkiego finału.

Zawodnicy, którzy brali udział w zawodach: Tomasz Talipwski, Tomasz Trzasko, Igor Wardziński, Mateusz Chmielewski, Sandra Siemieniuk, Krzysztof Roszkowski, Dawid Biernacik, Bartosz Krysztopik, Bartosz Dziejma, Maja Orłowska, Wiktor Mielech, Bartosz Roszkowski, Kamila Okruszko, Krzysztof Biernacki, Franciszek Gąsowski, Krzysztof Pogorzelski. Trenerami są Mariusz Dzienis i Grażyna Kopaczewska. Brawo SP Choroszcz!

Dodaj komentarz