Spotkaj Fuzzy Friends na Jarmarku!

Poznajcie nasze komponenty metody Funtown dla 7-12 latków, którą wdrażamy od zeszłego roku – kto z Was obserwuje nasz FB – już mógł je widzieć na filmikach lub zdjęciach.

Oto one – Fuzzy Friends – puchate kule, które są bardzo „wścibskie’, ponieważ wszystko chcą wiedzieć  i nie boją się o to zapytać. Odpowiadają ośmiu wyrażeniom pytającym w języku angielskim – po co? Po to, aby odmienić model nauczania, gdzie lektor zadaje pytania a kursant odpowiada – dzięki nim to kursant zaczyna rozmowę. Co więcej przeniesienie roli pytającego na pluszaka powoduje zniknięcie obawy przed popełnieniem błędu, bo kolokwialnie mówiąc, nie ja źle pytam tylko Fuzzy się pomylił… 
 
Nasze Fuzzy są też wszędobylskie, ponieważ występują w komiksach w książkach, grają w grę planszową, dodatkowo możemy się nimi bawić, przytulać – co pomaga rozładować stres.
 
Przedstawiamy Wam ich kosmate sylwetki:
Watson – on zaczyna rozmowę i pyta What…? czyli Co…? 
Whernie – pyta Where…? czyli Gdzie?
Wendy – zapyta When…? czyli Kiedy…?
Hugo – pyta Who…? Kto…?
Whyona – zapyta Why…? Dlaczego…?
Howard – pyta How…? czyli Jak….? 
Whichita – Which…? Który/Która….?
Whoosy – zapyta Czyj/ czyj….?
 
Fuzzy Friends podróżują z nami – no właśnie! 

Na Jarmarku Dominikańskim 7. sierpnia będzie nasze stoisko obok strefy edukacyjnej – przygotowaliśmy dla Was konkurs, w którym do wygrania będą gadżety naszej szkoły i metody Funtown. Pobawicie się z Fuzzy Friends i  naszym Native’em Markiem, poznacie pełną ofertę kursów na zbliżający się rok szkolny. Co więcej tylko w tym dniu będzie obowiązywać specjalny rabat na nasze kursy, w zamian za podpisanie umowy. 
 
Zdradzimy Wam jeszcze jeden mega sposób na obniżenie sobie ceny więc tak naprawdę to Wy decydujecie ile chcecie płacić za kurs! 
 
Cudowności!!!

Justyna Kropiewnicka
Szkoła Językowa w Choroszczy
Ready Steady English

Dodaj komentarz