Rozstrzygnięcie konkursu „Wspomnienia z wakacji”

We czwartek 28 września odbyło się podsumowanie konkursu plastycznego „Wspomnienia z wakacji”, który zorganizowaliśmy wspólnie ze sklepem ATD oraz Akademią Przyszłości. Do konkursu zgłosiło się 5 dziewcząt z klas 0-3. Ocena prac była niezmiernie trudna bo wszystkie były bardzo piękne. Ostatecznie I miejsce zdobyła Zuzanna Sakowska, miejsce II Amelia Glinka, miejsce III Łucja Krysiewicz, a wyróżnienia otrzymały Helena Szymańska i Kinga Aneszko. Wszystkie uczestniczki otrzymały wyjątkowe nagrody i upominki. Najważniejszy jednak jest sam udział w konkursie czego bardzo gratulujemy! 

 

Dziękujemy w tym miejscu dla ATD Artykuły biurowe, szkolne i papiernicze i Akademii Przyszłości Choroszcz za wsparcie konkursu. Pani Aneta i Pani Justyna bez mrugnięcia oka włączyły się w konkurs, udostępniły swoje lokale oraz ufundowały nagrody. 


Zachęcamy do korzystania z oferty sklepu ATD oraz Akademii Przyszłości, które mieszczą się przy ul.Powstania Styczniowego 10. 

Sklep ATD ma również dwa punkty w Białymstoku, a w Choroszczy mieści się na parterze budynku „Centrum Komła” ul. Powstania Styczniowego 10 (wejście od frontu) – znajdziecie tam wszystko co potrzebne do szkoły ale również artykuły do domu. Właśnie do sklepu ATD można było dostarczyć konkursowe prace.

Akademia Przyszłości to miejsce gdzie dzieci mogą spędzać czas na zajęciach pozalekcyjnych nauki języka angielskiego i innych, które zostały wprowadzone do oferty. Mieści się również przy ul. Powstania Styczniowego 10 (na górze, wejście od szczytu od strony sklepu Chorten). Właśnie tam odbędzie się w przyszłym tygodniu podsumowanie konkursu. 


Dodaj komentarz