Rowerowa Pielgrzymka na Jasną Górę

W dniach 3 – 10 Sierpnia odbędzie się Rowerowa Pielgrzymka z Białegostoku na Jasną Górę. Rowerowi pielgrzymi wyruszą w trzech grupach pielgrzymkowych (św. Mateusza, św. Marka oraz św. Łukasza). Organizatorzy zapewniają noclegi, wyżywienie, opiekę techniczną i medyczną, przewóz bagaży oraz powrót wraz z transportem rowerów do Białegostoku. Zwieńczeniem pielgrzymki będzie uroczyste wejście do Sanktuarium w Częstochowie nastąpi o godzinie 16:00 9 sierpnia 2022.

Program pielgrzymki przewiduje zagospodarowanie dwóch obszarów: duchowego i rekreacyjnego. Program duchowy to codzienne modlitwy poranne, Mszę św. z homilią, różańce, koronki, konferencje, Apele Jasnogórskie i wspólne modlitwy wieczorne, ponadto – adoracje Najświętszego  Sakramentu oraz możliwość z korzystania z Sakrament Pokuty. Program rekreacyjny to wspólne spędzanie wolnego czasu na rozmowach, grach i zabawach integracyjnych oraz zespołowych, projekcje filmów, ognisko, mecze piłki nożnej i siatkowej. s

Koszt udziału w pielgrzymce to 500 złotych od osoby. Pielgrzymka jest wspierana również sponsorów. Osoby chcące wziąć udział w Pielgrzymce powinni przesłać swoje zgłoszenie drogą elektroniczną za pomocą strony internetowej wypełniając odpowiedni formularz i wpłacając zaliczkę na konto. Z racji ograniczonej liczby miejsce, o udziale zadecyduje kolejność zgłoszeń.

Zapisy i szczegółowe informacje na stronie organizatora (tutaj).

Fot. rowerymka.pl

Dodaj komentarz