Relacja z festynu w Klepaczach

W niedzielę w Klepaczach odbył się festyn rodzinny, który cieszył się bardzo dużą popularnością, ciężko było znaleźć miejsce do zaparkowania auta więc ulice w Klepaczach tego dnia były mocno zastawione. Na przybyłych czekało wiele atrakcji. Kolejkom do dmuchańców nie było końca, z daleka było słychać gwar dzieci. Można było też kupić zimne lody i napoje, czy lokalne wędliny. Było także stoisko Centrym Rekrutacji Wojskowej, Pracowni Sztuk Wizualnych działającej przy M-GCKiS. Było także stoisko charytatywne, z którego dochód został przeznaczony dla chorej Zuzi. Nie mogło także zabraknąć wozu strażackiego, który był oblegany przez najmłodszych. 

Podczas festynu wystąpiły też Klepaczanki – miło jest patrzeć jak wiele radości sprawia im występowanie na scenie, a także zakulisowe rozmowy czy wspólne zdjęcia. Działajcie jak najdłużej! 

Organizatorem było OSP Klepacze, z prezesem jednostki, a także Radnym Rady Miejskiej w Choroszczy Piotrem Pawłem Dojlidą na czele, przy wsparciu Gminy Choroszcz oraz M-GCKiS w Choroszczy. 

WIĘCEJ ZDJĘĆ NA NASZYM HORYZONTOWYM FACEBOOK’U

Dodaj komentarz