Rekrutacja w akademii Lambada Girls

Akademia Piłkarska Dziewcząt Lambada Girls powstała w 2019 roku dzięki staraniom Prezesa Stowarzyszenia Lambada Choroszcz – Wojciecha Jastrzębskiego. Dziewczynkom zostały stworzone wszelkie warunki do uprawiania tej dyscypliny sportowej. Treningi odbywają się na gminnych obiektach: gdy jest ciepło na Stadionie Miejskim, w okresie jesienno-zimowym na hali Szkoły Podstawowej. 

Działalność Akademii Lambada Girls jest możliwa dzięki otrzymanej dotacji od Gminy Choroszcz oraz od hojnego wsparcia lokalnych firm, czy kwot przekazanych z 1% podatku.

Stowarzyszenie Lambada Choroszcz jest członkiem Podlaskiego Związku Piłki Nożnej i bierze udział w rozgrywkach przez niego organizowanych, w dziewczęcych kategoriach: „Żaczek”, „Orliczek” oraz najstarszych – „Młodziczek”. 

Aktualnie w zajęcia w akademii  „Lambada Girls” uczestniczy blisko 40 dziewcząt. Trenerami są Mariusz Gałczyk oraz Łukasz Sadowski, którzy posiadają licencje trenerskie UEFA.

Czas zasilić drużynę przez młodsze roczniki – ruszyła właśnie rekrutacja dla dziewczynek urodzonych w latach 2015-2016-2017. Zapraszamy na treningi! 

Dodaj komentarz