Reklama

Horyzonty Choroszczy to lokalny portal informacyjny dla mieszkańców gminy Choroszcz. Dostarcza on zarówno bieżących lokalnych informacji z miasta, jak też wiadomości sportowych oraz kulturalnych. Portal jest prowadzony społecznie przez mieszkańców dla mieszkańców.

Horyzonty Choroszczy to portal stworzony przez osoby, które pragną działać na rzecz Choroszczy. Horyzonty Choroszczy to portal, gdzie znajduje się miejsce dla każdego. Portal oparty o dziennikarstwo społeczne mieszkańców. Portal, w którym są poruszane sprawy ważne dla wszystkich bez wyjątku. Portal który buduje świadomość obywatelską i pozwala mieszkańcom na jak najlepszy dostęp do informacji dotyczących ich domu jakim jest gmina Choroszcz.

Jeżeli nasza misja jest Ci bliska i chcesz zaistnieć na rynku lokalnym i regionalnym, to mamy dla Ciebie propozycję współpracy. Portal Horyzonty Choroszczy jest doskonałym miejscem, aby wypromować firmę. Dzięki szerokiej ofercie, którą dla Was przygotowaliśmy każdy znajdzie coś dla siebie. Pozwala to w atrakcyjny sposób przedstawić konkretne produkty i usługi potencjalnym klientom, a nam pozwoli na utrzymanie portalu na odpowiednim poziomie.

Kontakt: wojtek@horyzontychoroszczy.pl, tel. 600 514 554

REKLAMA W FORMIE BANNERU

 • Reklama pod nagłówkiem: 400 zł/miesięcznie
 • Reklama w prawym pasku: 100 zł/miesięcznie

Bannery mogą być przekierowaniem do Państwa strony internetowej. O umiejscowieniu reklamy na prawym pasku decyduje kolejność zgłoszeń. W przypadku prawego paska reklama maksymalnie w proporcjach kwadratu. Reklama pod głównym zdjęciem proporcje: 1:7 (wąski pasek poziomy). Istnieje możliwość umieszczenia tylko jednej reklamy pod naszym nagłówkiem na górze strony. 

ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Poza tradycyjnymi modułami reklamowymi proponujemy zamieszczenie na naszym portalu artykułów sponsorowanych. Ta ciekawa forma reklamy tekstowej pozwala na szersze przedstawienie działalności firmy lub konkretnej usługi czy produktu. Wszystko po to, aby informacja o firmie dotarła do użytkowników naszego portalu, a Państwa potencjalnych klientów. Możliwe jest również udostępnienie artykułu sponsorowanego na naszym profilu na Facebook’u. 

 • artykuł sponsorowany: 100 zł
 • artykuł sponsorowany z udostępnieniem na Facebook’u: 150 zł

REKLAMA W DANEJ KATEGORII

Jeśli bliska jest Ci jakaś dana kategoria, np. sport czy kultura oferujemy również reklamę pod każdym artykułem w danej kategorii. Możesz zostać mecenasem sportu lub mecenasem kultury! 

 • reklama pod artykułami danej kategorii: 200 zł/miesięcznie

CENNIK REKLAM WYBORCZYCH

Zbliżają się wybory parlamentarne. Na stronie Horyzonty Choroszczy jest możliwość umieszczenia reklam wyborczych aby dotrzeć do wyborców z terenu Gminy Choroszcz. Reklamy wyborcze można umieścić w formie banneru na prawym pasku (z przekierowaniem na wskazaną stronę). O umiejscowieniu reklamy na pasku decyduje kolejność zgłoszeń. 

 • reklama w prawym pasku: 900 zł (na cały okres od zamieszczenia do dnia wyborów)
 • artykuł sponsorowany: 700 zł (jednorazowa publikacja)

W przypadku reklam wyborczych nie ma możliwości udostępnienia na portalu Facebook.

INNE INFORMACJE

 • Za publikację reklamy/artykułu sponsorowanego otrzymasz fakturę
 • Zamieszczenie ogłoszenia o pracę:  50 zł (strona internetowa i udostępnienie na Facebook’u)
 • Zamieszczenie nekrologu: 50 zł (tylko strona internetowa )
 • Udostępnienie Posta z Twojego FB: 50 zł
 • Przygotowanie pliku graficznego reklamy: 100-150 zł
 • Podane na tej stronie kwoty są kwotami brutto (bez VAT)

PROMOCJA NA START!

Jeśli zamówisz reklamę w formie bannera po raz pierwszy otrzymasz artykuł sponsorowany z udostępnieniem na FB gratis!