Rada Powiatu Białostockiego: Katarzyna Kulfan

W cyklu przedwyborczych publikacji będziemy prezentować kandydatki i kandydatów do Rady Miejskiej w Choroszczy oraz Rady Powiatu Białostockiego. Zapraszaliśmy wszystkie komitety do bezpłatnych publikacji trzykrotnie: 3 lutego, 7 i 15 marca. W przedstawionym terminie zgłosiło się do nas łącznie 20 osób z 5 komitetów wyborczych. 

Dzisiaj rozpoczynamy przedstawianie nadesłanych prezentacji kandydatur do Rady Powiatu Białostockiego. Okręg nr 4: Gmina Choroszcz i Gmina Turośń Kościelna.

Pierwszą osobą jest Katarzyna Kulfan reprezentująca Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość: lista nr 1, miejsce nr 5.

Bezpartyjna kandydatka do Rady Powiatu Białostockiego z listy PIS

Mieszkam w Rogowie. Mam 40 lat, mąż Łukasz i trzech synów: Krzysztof (14 lat), Adam (10 lat), Michał (7 lat). Wykształcenie wyższe mgr inż. Zarządzania i Inżynierii Produkcji. Aktualnie studiuję podyplomowo logopedię. Pracuję zawodowo w firmie produkcyjnej w dziale kontroli jakości.

Moje hasło wyborcze brzmi: Tu i Teraz

Musimy jak najlepiej wykorzystać czas tu i teraz aby budować lepsze jutro. Jeśli zostanę wybrana na radną będzie zależało mi na:

  • Integracji lokalnych społeczności
  • Rehabilitacji dla osób starszych
  • Inicjowaniu akcji promujących zdrowy styl życia wśród dzieci i młodzieży oraz osób starszych
  • Promowaniu lokalnych rolników i przedsiębiorstwa w mediach społecznościowych oraz w lokalnej prasie.

Chciałabym aby każdy mieszkaniec powiatu białostockiego czuł i wiedział, że bycie radnym to służba w imieniu każdego mieszkańca.

Materiały dostarczone przez kandydatkę Katarzynę Kulfan

Dodaj komentarz