Rada Powiatu Białostockiego: Antoni Bogdan

W cyklu przedwyborczych publikacji będziemy prezentować kandydatki i kandydatów do Rady Miejskiej w Choroszczy oraz Rady Powiatu Białostockiego. Zapraszaliśmy wszystkie komitety do bezpłatnych publikacji trzykrotnie: 3 lutego, 7 i 15 marca. W przedstawionym terminie zgłosiło się do nas łącznie 20 osób z 5 komitetów wyborczych. 

Kontynuujemy cykl nadesłanych prezentacji kandydatur do Rady Powiatu Białostockiego. Okręg nr 4: Gmina Choroszcz i Gmina Turośń Kościelna.

Jest nim Antoni Bogdan reprezentujący Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość: lista nr 1, miejsce nr 6 (ostatnie).

Urodziłem się w Zaczerlanach, a od 45 lat mieszkam w Choroszczy. Mam wykształcenie średnie techniczne oraz ukończone studium podyplomowe. 

Zawodowo pracowałem 11 lat w ZNTK Łapy, 27 lat w Spółdzielni Inwalidów, w tym 20 lat na stanowiskach kierowniczych. Około 30 lat prowadziłem własne gospodarstwo rolne w Zaczerlanacha, zajmujące się m.in. hodowlą koni. Przez 30 lat prowadziłem również własną działalność gospodarczą: dostawy gazu oraz montaż i naprawę urządzeń gazowych. Działalności te prowadziłem jednocześnie.

Od wielu lat działam społecznie. Trzy kadencje byłem Radnym Rady Miejskiej w Choroszczy, dwie kadencje byłem Radnym Powiatowym oraz przez kilka kadencji byłem w Radzie Nadzorczej Spółdzielni Mieszkaniowej oraz wielu innych organizacjach poza partyjnych. Byłem działaczem opozycji w latach osiemdziesiątych.

Moimi pasjami są sport oraz wędkarstwo, a zasady jakimi się kieruję to uczciwość, pracowitość, stanowczość oraz pomoc potrzebującym. Nie obiecuję konkretów, bo Ci co wiele obiecują sami w to nie wierzą. 

Dziękując za wsparcie w wielu wyborach obiecuję, że będę uczciwie pracował na rzecz mieszkańców naszej społeczności. 

Kandyduję bez wsparcia znanych politycznych twarzy, bo kieruję się własnym rozsądkiem i rozwagą, zarówno w życiu osobistym jak i społecznym. 

Kandyduję z ostatniego, 6-stego miejsca na liście Prawa i Sprawiedliwości. Ostatni mogą być pierwszymi, ale Ty wyborco zadecydujesz!

Dziękuję za Twój głos. 
Antoni Bogdan

Materiały dostarczone przez kandydata Antoniego Bogdana

Dodaj komentarz