Rada Miejska w Choroszczy, okręg nr 8: Beata Ostrowiecka

W cyklu przedwyborczych publikacji będziemy prezentować kandydatki i kandydatów do Rady Miejskiej w Choroszczy oraz Rady Powiatu Białostockiego. Zapraszaliśmy wszystkie komitety do bezpłatnych publikacji trzykrotnie: 3 lutego, 7 i 15 marca. W przedstawionym terminie zgłosiło się do nas łącznie 20 osób z 5 komitetów wyborczych. 

Rozpoczynamy od wyborów do Rady Miejskiej w Choroszczy i przedstawiamy kandydatkę z okręgu nr 8, który obejmuje następujące miejscowości: Dzikie, Dzikie‑Kolonia, Żółtki, Żółtki‑Kolonia

Jest nią Beata Ostrowiecka reprezentująca Komitet Wyborczy Wyborców Wojciech Jastrzębski „Choroszcz Nasz Dom”.

BEATA OSTROWIECKA z.d. GAJDOWSKA

33 lata – jestem mamą 6-letniego Kacpra.  Posiadam wykształcenie średnie. Od ponad 10 lat handlowiec, a także szkoleniowiec. Postanowiłam ubiegać się o mandat Radnej, ponieważ dostrzegam wiele problemów, które chcę pomóc rozwiązać.

Problemami w Żółtkach i Dzikich są zimą słabo odśnieżone drogi, ogólna jakość dróg, duża ilość zaniedbanych dróg gruntowych oraz brak zapalonych latarni w godzinach wczesnoporannych.

Problemem w gminie, z którym muszą się mierzyć młodzi rodzice, jest zbyt mała ilość miejsc w publicznych żłobkach i przedszkolach. W naszej gminie jest coraz więcej młodych ludzi i pojawienie się dzieci jest tylko kwestią czasu, będzie zatem jeszcze większy problem z miejscami.

Uważam również, że mieszkańcy powinni być na bieżąco informowani i powinni wiedzieć, co się dzieje w ich najbliższym otoczeniu. Chcę, aby mieszkańcy mogli mieć udział w zmianach na lepsze w swoim okręgu.

Będę Twoim głosem w Radzie Miejskiej.

Zachęcam do oddania głosu na mnie oraz pozostałe osoby związane z komitetem „Choroszcz Nasz Dom”: zarówno Wojciecha Jastrzębskiego – kandydata na burmistrza Choroszczy oraz kandydatki i kandydatów do Rady Miejskiej w Choroszczy. 

Więcej o Beacie Ostrowieckiej na stronie komitetu www.wojciechjastrzebski.pl. Zachęcamy również do odwiedzania naszej strony w mediach społecznościowych: Facebook, Instagram i TikTok

Materiały dostarczone przez KWW Wojciech Jastrzębski „Choroszcz Nasz Dom”

Dodaj komentarz