Rada Miejska w Choroszczy, okręg nr 7: Anna Wiszniewska

W cyklu przedwyborczych publikacji będziemy prezentować kandydatki i kandydatów do Rady Miejskiej w Choroszczy oraz Rady Powiatu Białostockiego. Zapraszaliśmy wszystkie komitety do bezpłatnych publikacji trzykrotnie: 3 lutego, 7 i 15 marca. W przedstawionym terminie zgłosiło się do nas łącznie 20 osób z 5 komitetów wyborczych. 

Rozpoczynamy od wyborów do Rady Miejskiej w Choroszczy i prezentujemy kandydatkę z okręgu nr 7, który obejmuje miejscowości Babino i Złotoria

Jest nią Anna Wiszniewska reprezentująca Komitet Wyborczy Wyborców Nowa Choroszcz Czas na zmiany

ANNA WISZNIEWSKA

Nazywam się Anna Wiszniewska (z domu Rojecka), mam 36 lat i jestem szczęśliwą żoną oraz mamą dwóch córek, które uczęszczają do tutejszej szkoły podstawowej. Mieszkam w Złotorii od urodzenia i kocham to miejsce całym sercem. Pracuję w administracji w Niepublicznym Przedszkolu „Czerwone Serduszko” w Choroszczy. Jestem społecznikiem, który zawsze z chęcią angażuje się we wszystkie lokalne akcje, które mają na celu niesienie pomocy innym lub dążą do rozwoju naszej małej wspólnoty.

Uwielbiam rozmawiać z ludźmi, a mój rodzinny dom jest otwarty dla wszystkich sąsiadów. Uważam, że tylko dzięki rozmowom na równym poziomie, bez wywyższania swojej osoby ze względu na uzyskaną pozycję, jesteśmy w stanie zrobić coś dobrego wspólnie.

Swoją pozytywną energię chcę spożytkować na zrobienie czegoś dobrego, dlatego postanowiłam startować w nadchodzących wyborach samorządowych jako niezależna kandydatka do Rady Miejskiej w Choroszczy (okręg Złotoria i Babino). Jeśli ktoś ma chęć zweryfikować prawdziwość powyższej laurki – zapraszam na kawę.

Materiały dostarczone przez KWW Nowa Choroszcz Czas na zmiany

Dodaj komentarz