Rada Miejska w Choroszczy, okręg nr 6: Dariusz Kopczewski

W cyklu przedwyborczych publikacji będziemy prezentować kandydatki i kandydatów do Rady Miejskiej w Choroszczy oraz Rady Powiatu Białostockiego. Zapraszaliśmy wszystkie komitety do bezpłatnych publikacji trzykrotnie: 3 lutego, 7 i 15 marca. W przedstawionym terminie zgłosiło się do nas łącznie 20 osób z 5 komitetów wyborczych. 

Rozpoczynamy od wyborów do Rady Miejskiej w Choroszczy i przedstawiamy kandydata z okręgu nr 6, który obejmuje następujące ulice w Choroszczy: Białostocka, Tadeusza Kościuszki, Józefa Piłsudskiego, Krzysztofa Kamila Baczyńskiego, Władysława Raginisa, Romualda Traugutta, Kardynała Stefana Wyszyńskiego, Aleksandra Chodkiewicza, Ks. Franciszka Pieściuka, Lipowa, Akacjowa, Brzozowa, Klonowa, Świerkowa, Adama Mickiewicza, Podleśna, Chmielna, Warszawska, Łąkowa, Dzika, Leśna, Sosnowa, Józefa Ignacego Kraszewskiego, Stefana Żeromskiego, Rumiankowa, Konwaliowa, Chabrowa, Sportowa, Storczykowa, 3‑go Maja od nr. 21 (nieparzyste) i od numeru 10 (parzyste), Makowa, Tulipanowa, Wincentego Witosa, Franciszka Karpińskiego, Ignacego Jana Paderewskiego, Józefa Kalinowskiego, Różana

Jest nim Dariusz Kopczewski reprezentujący Komitet Wyborczy Wyborców Wojciech Jastrzębski „Choroszcz Nasz Dom”.

DARIUSZ KOPCZEWSKI

40 lat – żona i trójka dzieci. Wykształcenie wyższe, jestem Absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku. Pracuję w polskiej firmie, która działa w obszarze ochrony zdrowia.

Lubię pracę z ludźmi, a w szczególności dla ludzi. Od urodzenia mieszkam w Choroszczy i bardzo identyfikuję się nie tylko z nią, ale z całą Gminą. Postanowiłem ubiegać się o mandat radnego, by móc realnie działać dla dobra wspólnego.

Myślę, że bardziej niż dotychczas potrzebujemy rozwinięcia i budowy dróg oraz rozwiązań komunikacyjnych służących mieszkańcom. Stworzenia obiektów zielonych, by mieszkańcy mogli tam przyjść, odpocząć i spędzić czas wspólnie z rodziną, znajomymi lub ze sobą i swoimi myślami.

Ponadto należy stworzyć miejsca przyjazne propagowaniu zdrowego trybu życia od najmłodszych lat. Obiekty, na których mogłyby rozwijać swoje zainteresowania i hobby osoby w każdym wieku.

Mój okręg to zarówno osiedla, które już od dawna są na mapie naszego miasta, jak i te nowopowstające – trzeba zadbać o wszystkich mieszkańców.

Będę Twoim głosem w Radzie Miejskiej.

Zachęcam do oddania głosu na mnie oraz pozostałe osoby związane z komitetem „Choroszcz Nasz Dom”: zarówno Wojciecha Jastrzębskiego – kandydata na burmistrza Choroszczy oraz kandydatki i kandydatów do Rady Miejskiej w Choroszczy. 

Więcej o Dariuszu Kopczewskim na stronie komitetu www.wojciechjastrzebski.pl. Zachęcamy również do odwiedzania naszej strony w mediach społecznościowych: Facebook, Instagram i TikTok

Materiały dostarczone przez KWW Wojciech Jastrzębski „Choroszcz Nasz Dom”

Dodaj komentarz