Rada Miejska w Choroszczy, okręg nr 4: Tomasz Kosiński

W cyklu przedwyborczych publikacji będziemy prezentować kandydatki i kandydatów do Rady Miejskiej w Choroszczy oraz Rady Powiatu Białostockiego. Zapraszaliśmy wszystkie komitety do bezpłatnych publikacji trzykrotnie: 3 lutego, 7 i 15 marca. W przedstawionym terminie zgłosiło się do nas łącznie 20 osób z 5 komitetów wyborczych. 

Rozpoczynamy od wyborów do Rady Miejskiej w Choroszczy i przedstawiamy kandydata z okręgu nr 4, który obejmuje następujące ulice w Choroszczy: Juliusza Słowackiego, Powstania Styczniowego 3 ‑ 23 (nieparzyste), 20B, 26 i 26B oraz bloki 4A, 6, 6A, 6B, 6C, 8, 8A, 8B, 14, 16, 18, 20, 20A, 22, 24

Jest nim Tomasz Kosiński reprezentujący Komitet Wyborczy Wyborców MY DLA GMINY 2024

TOMASZ KOSIŃSKI

Nazywam się Tomasz Kosiński. Mam 44 lata i od urodzenia jestem związany z naszą gminą, tu dorastałem, a teraz mieszkam wraz z żoną i synem.

Z wykształcenia jestem informatykiem, ukończyłem także studia wyższe na kierunku kryminologia. Aktualnie pracuję w firmie sektora prywatnego.

Jestem kandydatem całkowicie niezależnym. Nie jestem powiązany z żadnym z kandydatów na burmistrza, nie pracuję w żadnej instytucji powiązanej lub finansowanej przez gminę Choroszcz, dzięki czemu w razie wygranej jedynymi osobami, wobec których będę zobowiązany, będą moi wyborcy.

Zdecydowałem się kandydować, bo zauważyłem, że bardzo trudno jest uzyskać informację o tym, nad czym pracuje Rada Miejska w Choroszczy i burmistrz. Niełatwe też jest przekazanie im swoich próśb i uwag, co skutkuje angażowaniem mediów w nadziei na zauważenie problemu. Mieszkańcy niejednokrotnie byli zaskakiwani decyzjami włodarzy. Sami zadajcie sobie państwo pytanie. Jak często przed wyborami mieliście Państwo możliwość kontaktu z radnymi? Czy może przypomnieli sobie o wyborcach dopiero teraz?

Chcę wykorzystać możliwości, jakie daje nam nowoczesna technologia i być bliżej mieszkańców. Nie będę licytował się na obietnice, bo to Państwo wiedzą najlepiej, czego potrzebują. Jeśli będę z Państwem w kontakcie, szybko ustalimy, czego i gdzie brakuje, na co zwrócić uwagę, nie tylko dziś, ale stale. To potrzeby mieszkańców, a nie prywatne ambicje radnego powinny być priorytetem. Bo Choroszcz to my, nie politycy

Materiały dostarczone przez KWW MY DLA GMINY 2024

Dodaj komentarz