Rada Miejska w Choroszczy, okręg nr 4: Magdalena Garbowska

W cyklu przedwyborczych publikacji będziemy prezentować kandydatki i kandydatów do Rady Miejskiej w Choroszczy oraz Rady Powiatu Białostockiego. Zapraszaliśmy wszystkie komitety do bezpłatnych publikacji trzykrotnie: 3 lutego, 7 i 15 marca. W przedstawionym terminie zgłosiło się do nas łącznie 20 osób z 5 komitetów wyborczych. 

Rozpoczynamy od wyborów do Rady Miejskiej w Choroszczy i przedstawiamy kandydatkę z okręgu nr 4, który obejmuje następujące ulice w Choroszczy: Juliusza Słowackiego, Powstania Styczniowego 3 ‑ 23 (nieparzyste), 20B, 26 i 26B oraz bloki 4A, 6, 6A, 6B, 6C, 8, 8A, 8B, 14, 16, 18, 20, 20A, 22, 24

Jest nią Magdalena Garbowska reprezentująca Komitet Wyborczy Wyborców Wojciech Jastrzębski „Choroszcz Nasz Dom”.

MAGDALENA GARBOWSKA

22 lata – studentka IV roku studiów stacjonarnych jednolitych magisterskich na kierunku “prawo”. Od najmłodszych lat mieszkam w Choroszczy. Postanowiłam ubiegać się o mandat Radnej, ponieważ chciałabym, aby głos Mieszkańców, nie tylko tych starszych, ale i młodych był słyszalny i wysłuchany. Chciałabym aby wszyscy mieli możliwość realnego wpływu na to, co dzieje się w Gminie.

Uważam też, że obecnie wielkim problemem jest to, że aktualni Radni nie pytają o zdanie, nie rozmawiają z Mieszkańcami.  W moim okręgu pozostaje wiele problemów nierozwiązanych od lat. Gdyby tylko brano pod uwagę zdanie Mieszkańców, większość tych problemów zostałaby rozwiązana, a część z nich nie powstałaby w ogóle. 

Chciałabym, aby Mieszkańcy mogli poczuć, że jest ktoś, kto ich wysłucha, wesprze i będzie ich realnie reprezentować w Radzie Miasta. Będąc radną Gminy Choroszcz, dołożę  wszelkich starań, by Mieszkańcom żyło się lepiej, aby mogli czuć się dumni, że mieszkają w Gminie Choroszcz.

Będę Twoim głosem w Radzie Miejskiej.

Zachęcam do oddania głosu na mnie oraz pozostałe osoby związane z komitetem „Choroszcz Nasz Dom”: zarówno Wojciecha Jastrzębskiego – kandydata na burmistrza Choroszczy oraz kandydatki i kandydatów do Rady Miejskiej w Choroszczy. 

Więcej o Magdalenie Garbowskiej na stronie komitetu www.wojciechjastrzebski.pl. Zachęcamy również do odwiedzania naszej strony w mediach społecznościowych: Facebook, Instagram i TikTok

Materiały dostarczone przez KWW Wojciech Jastrzębski „Choroszcz Nasz Dom”

Dodaj komentarz