Rada Miejska w Choroszczy, okręg nr 3: Halina Mroczkowska

W cyklu przedwyborczych publikacji będziemy prezentować kandydatki i kandydatów do Rady Miejskiej w Choroszczy oraz Rady Powiatu Białostockiego. Zapraszaliśmy wszystkie komitety do bezpłatnych publikacji trzykrotnie: 3 lutego, 7 i 15 marca. W przedstawionym terminie zgłosiło się do nas łącznie 20 osób z 5 komitetów wyborczych. 

Rozpoczynamy od wyborów do Rady Miejskiej w Choroszczy i przedstawiamy kandydatkę z okręgu nr 3, który obejmuje następujące ulice w Choroszczy: Szpitalna, Henryka Sienkiewicza, Słoneczna, 3‑go Maja od nr 1 do nr 19 (nieparzyste) i od numeru 2 do nr 8 (parzyste), Plac im. dr Zygmunta Brodowicza

Jest nią Halina Mroczkowska reprezentująca Komitet Wyborczy Wyborców Wojciech Jastrzębski „Choroszcz Nasz Dom”.

HALINA MROCZKOWSKA

65 lat – zamężna, dwóch dorosłych synów. Wykształcenie wyższe – doktor nauk technicznych, aktualnie na emeryturze.

Zdecydowałam się ubiegać o mandat radnej, ponieważ chcę, by mieszkańcy naszego okręgu mogli mieć wpływ na lokalne sprawy, które ich dotyczą. Obecni Radni (zwłaszcza Ci z naszej okolicy) nie spełniają swojej roli, gdyż są zbyt zależni od lokalnej władzy. Działania samorządu podejmowane są bez konsultacji, a nawet wbrew opinii mieszkańców.

Obecnie w Choroszczy uszczęśliwia się mieszkańców na siłę „pomysłami”, które utrudniają codzienne funkcjonowanie wielu osobom, nie zwracając uwagi na ich potrzeby i interesy. W całej gminie problemem jest również zadłużenie przez podejmowanie działań je pogłębiających. Należy dołożyć wszelkich starań, by przetargi i zamówienia publiczne były transparentne. Będę Radną, która jest blisko mieszkańców, działającą w ich imieniu, a nie przeciwko ich potrzebom.

Będę Twoim głosem w Radzie Miejskiej.

Zachęcam do oddania głosu na mnie oraz pozostałe osoby związane z komitetem „Choroszcz Nasz Dom”: zarówno Wojciecha Jastrzębskiego – kandydata na burmistrza Choroszczy oraz kandydatki i kandydatów do Rady Miejskiej w Choroszczy. 

Więcej o Halinie Mroczkowskiej na stronie komitetu www.wojciechjastrzebski.pl. Zachęcamy również do odwiedzania naszej strony w mediach społecznościowych: Facebook, Instagram i TikTok

Materiały dostarczone przez KWW Wojciech Jastrzębski „Choroszcz Nasz Dom”

Dodaj komentarz