Rada Miejska w Choroszczy, okręg nr 2: Karol Kopczewski

W cyklu przedwyborczych publikacji będziemy prezentować kandydatki i kandydatów do Rady Miejskiej w Choroszczy oraz Rady Powiatu Białostockiego. Zapraszaliśmy wszystkie komitety do bezpłatnych publikacji trzykrotnie: 3 lutego, 7 i 15 marca. W przedstawionym terminie zgłosiło się do nas łącznie 20 osób z 5 komitetów wyborczych. 

Rozpoczynamy od wyborów do Rady Miejskiej w Choroszczy i przedstawiamy kandydata z okręgu nr 2, który obejmuje następujące ulice w Choroszczy: Bobrowa, Bociania, Dominikańska, Jana Klemensa Branickiego, Kolonia Gaj, Kościukowska, Młynowa, Lisia, Piaskowa, Plac im. Ks. Adama Ostrowskiego, Rynek 11‑go Listopada, Sarnia, Spokojna, Stefana Mikołaja Paca, Szkolna, Szyszkowizna, Torfowa, Wiatrakowa, Zaczerlańska, Zamkowa, Zastawie I, Zastawie II, Zastawie III, Choroszcz ulica Żwirowa, Ogrodowa, Kruszewska, Zielona

Jest nim Karol Kopczewski reprezentujący Komitet Wyborczy Wyborców Wojciech Jastrzębski „Choroszcz Nasz Dom”.

KAROL KOPCZEWSKI

35 lat – żonaty, ojciec trójki dzieci, wykształcenie zawodowe. Pracuję jako operator maszyn specjalnych w Powiatowym Zarządzie Dróg oraz prowadzę gospodarstwo rolne.

Decyzję o ubieganie się o mandat radnego podjąłem bez wahania. Znam ludzi mieszkających w naszym okręgu, co ułatwi mi współpracę. Problemów z jakimi muszą się mierzyć mieszkańcy każdego dnia jest niestety wiele. W nowej kadencji trzeba naprawić błędy obecnej władzy: podjąć działania umożliwiające rewitalizację Rynku 11-Listopada w zakresie zwiększenia zieleni oraz przebudową dróg tak, by kierowcy nie mieli problemów z mijaniem się.

Problemy, które występują w całej gminie są podobne: stan dróg w okresie zimowym i letnim: to tematy, którymi zajmuję się zawodowo i z radością będę dzielił się swoim doświadczeniem. Widzę również niedostateczne wykorzystanie sprzętu będącego w posiadaniu gminy. Będę również zabiegać o rozbudowę gminnego parku maszyn oraz zapewnić kadrę do ich obsługi.

Będę Twoim głosem w Radzie Miejskiej.

Zachęcam do oddania głosu na mnie oraz pozostałe osoby związane z komitetem „Choroszcz Nasz Dom”: zarówno Wojciecha Jastrzębskiego – kandydata na burmistrza Choroszczy oraz kandydatki i kandydatów do Rady Miejskiej w Choroszczy. 

Więcej o Karolu Kopczewskim na stronie komitetu www.wojciechjastrzebski.pl. Zachęcamy również do odwiedzania naszej strony w mediach społecznościowych: Facebook, Instagram i TikTok

Materiały dostarczone przez KWW Wojciech Jastrzębski „Choroszcz Nasz Dom”

Dodaj komentarz