Rada Miejska w Choroszczy, okręg nr 15: Dariusz Śliwonik

W cyklu przedwyborczych publikacji będziemy prezentować kandydatki i kandydatów do Rady Miejskiej w Choroszczy oraz Rady Powiatu Białostockiego. Zapraszaliśmy wszystkie komitety do bezpłatnych publikacji trzykrotnie: 3 lutego, 7 i 15 marca. W przedstawionym terminie zgłosiło się do nas łącznie 20 osób z 5 komitetów wyborczych. 

Rozpoczynamy od wyborów do Rady Miejskiej w Choroszczy i i przedstawiamy kandydata z okręgu nr 15, który obejmuje miejscowości: Kruszewo, Śliwno, Izbiszcze, Konowały

Jest nim Dariusz Śliwonik reprezentujący Komitet Wyborczy Wyborców Wojciech Jastrzębski „Choroszcz Nasz Dom”.

DARIUSZ ŚLIWONIK

34 lata – mąż i ojciec, zawodowo zajmuję się ogrodnictwem i pracami związanymi z wykończeniem wnętrz. Postanowiłem ubiegać się o mandat Radnego, ponieważ chcę mieć wpływ na kierunek rozwoju Gminy Choroszcz oraz móc pomagać mieszkańcom w dotarciu do informacji dotyczących tego, co się dzieje w gminie.

W mojej ocenie, aktualnie jest niskie zaangażowanie samorządu w działania dotyczące terenów wiejskich. Niezwłocznie należy znaleźć rozwiązanie, które pozwoli wykorzystać zabytkowy budynek po dawnej Szkole Podstawowej w Kruszewie.

Jeżeli chodzi o całą gminne, będę zabiegał o poprawę przejrzystości i zwiększenie dostępu do informacji mieszkańców do planów i działań władz Choroszczy, która aktualnie często jest dostępna tylko dla nielicznych. Będę też zabiegał o to, by  było jak najmniej nieprzemyślanych inwestycji. Jako radny będę mieć stały kontakt z lokalną społecznością oraz poszukiwać odpowiednich rozwiązań aby poziom życia się stale  zwiększał.

Będę Twoim głosem w Radzie Miejskiej.

Zachęcam do oddania głosu na mnie oraz pozostałe osoby związane z komitetem „Choroszcz Nasz Dom”: zarówno Wojciecha Jastrzębskiego – kandydata na burmistrza Choroszczy oraz kandydatki i kandydatów do Rady Miejskiej w Choroszczy. 

Więcej o Dariuszu Śliwoniku na stronie komitetu www.wojciechjastrzebski.pl. Zachęcamy również do odwiedzania naszej strony w mediach społecznościowych: Facebook, Instagram i TikTok

Materiały dostarczone przez KWW Wojciech Jastrzębski „Choroszcz Nasz Dom”

Dodaj komentarz