Rada Miejska w Choroszczy, okręg nr 14: Magdalena Zagórska

W cyklu przedwyborczych publikacji będziemy prezentować kandydatki i kandydatów do Rady Miejskiej w Choroszczy oraz Rady Powiatu Białostockiego. Zapraszaliśmy wszystkie komitety do bezpłatnych publikacji trzykrotnie: 3 lutego, 7 i 15 marca. W przedstawionym terminie zgłosiło się do nas łącznie 20 osób z 5 komitetów wyborczych. 

Rozpoczynamy od wyborów do Rady Miejskiej w Choroszczy i przedstawiamy kandydatkę z okręgu nr 14, który obejmuje następujące miejscowości: Rogowo, Pańki, Rogowo‑Kolonia, Rogówek, Rogowo‑Majątek, Ruszczany

Jest nią Magdalena Zagórska reprezentująca Komitet Wyborczy Wyborców Wojciech Jastrzębski „Choroszcz Nasz Dom”.

MAGDALENA ZAGÓRSKA

34 lata – mąż Piotr i trzech synów: Filip (10 lat), Eryk (8 lat) i Igor (1 rok). Wykształcenie wyższe, kierunek Architektura Wnętrz. Aktualnie jestem mamą na pełen etat oraz prowadzę razem z mężem gospodarstwo rolno-hodowlane.

Zdecydowałam się ubiegać o mandat Radnej, ponieważ dostrzegam problemy w wielu sferach życia w moim okręgu oraz w całej gminie. Są to między innymi drogi, brak chodników, znaków ograniczenia prędkości i ostrzegawczych, brak ścieżki rowerowej oraz brak sieci kanalizacyjnej. Trzeba również zadbać o
istniejące przystanki oraz stworzyć nowe.  Priorytetem są również drogi dojazdowe do pól miejscowych rolników. Trzeba też zająć się wykluczeniem komunikacyjnym znacznej części miejscowości.

Chciałabym, by powstawały również place zabaw, należy zasadzać większą ilość drzew nie tylko dekoracyjnych, ale takich, które dałyby cień. Trzeba stwarzać nowe i rozwijać istniejące miejsca przeznaczone dla dzieci i młodzieży.

Proszę o Państwa zaufanie i głos w nadchodzących wyborach. Razem stwórzmy lepszą gminę.

Będę Twoim głosem w Radzie Miejskiej.

Zachęcam do oddania głosu na mnie oraz pozostałe osoby związane z komitetem „Choroszcz Nasz Dom”: zarówno Wojciecha Jastrzębskiego – kandydata na burmistrza Choroszczy oraz kandydatki i kandydatów do Rady Miejskiej w Choroszczy. 

Więcej o Magdalenie Zagórskiej na stronie komitetu www.wojciechjastrzebski.pl. Zachęcamy również do odwiedzania naszej strony w mediach społecznościowych: Facebook, Instagram i TikTok

Materiały dostarczone przez KWW Wojciech Jastrzębski „Choroszcz Nasz Dom”

Dodaj komentarz