Rada Miejska w Choroszczy, okręg nr 11: Łukasz Borysewicz

W cyklu przedwyborczych publikacji będziemy prezentować kandydatki i kandydatów do Rady Miejskiej w Choroszczy oraz Rady Powiatu Białostockiego. Zapraszaliśmy wszystkie komitety do bezpłatnych publikacji trzykrotnie: 3 lutego, 7 i 15 marca. W przedstawionym terminie zgłosiło się do nas łącznie 20 osób z 5 komitetów wyborczych. 

Rozpoczynamy od wyborów do Rady Miejskiej w Choroszczy i przedstawiamy kandydata z okręgu nr 1, który obejmuje następujące ulice w Klepaczach: Cicha, Długa, Dolna, Gliniana, Górna, Graniczna, Krótka, ks. Grzybowskiego, Letnia, Łagodna, Łąkowa, Mokra, Ogrodowa, Piaskowa, Podleśna, Pogodna, Poprzeczna, Prosta, Przejazd, Równoległa, Spokojna, Sucha, Wąska, Wiosenna, Wodociągowa Nr 38, 40, 41 do końca, Zagórna, Zaułek, Żwirowa

Jest nim Łukasz Borysewicz reprezentujący Komitet Wyborczy Wyborców Wojciech Jastrzębski „Choroszcz Nasz Dom”.

ŁUKASZ BORYSEWICZ

43 lata – mieszkaniec Klepacz, mąż i ojciec trójki dzieci, wykształcenie wyższe, emerytowany żołnierz zawodowy, który aktualnie spełnia się jako nauczyciel. Postanowiłem ubiegać się o mandat Radnego, ponieważ widzę wiele problemów, które należy rozwiązać.

Klepacze to największa wieś w Gminie Choroszcz, a część dróg nie nadaje się do normalnej jazdy, brakuje chodników oraz oznakowania ulic z ich nazwami. W okresie zimowym drogi nie są w ogóle odśnieżane. 

Jako Radny będę zabiegał również: o budowę infrastruktury sportowej i placu zabaw dla dzieci z siłownią zewnętrzną. Będę dążył do: poprawy infrastruktury drogowej.

Należy równie się zająć wykorzystaniem istniejącej świetlicy do poszerzenia oferty edukacyjnej i możliwości spędzania wolnego czasu,  wsparciem działalności i rozwoju ostatniego w gminie zespołu ludowego „Klepaczanki” oraz wsparciem Ochotniczej Straży Pożarnej w Klepaczach. Ważne jest też obniżenie kosztów odbierania śmieci oraz kosztów wody i ścieków.

Będę Twoim głosem w Radzie Miejskiej.

Zachęcam do oddania głosu na mnie oraz pozostałe osoby związane z komitetem „Choroszcz Nasz Dom”: zarówno Wojciecha Jastrzębskiego – kandydata na burmistrza Choroszczy oraz kandydatki i kandydatów do Rady Miejskiej w Choroszczy. 

Więcej o Łukaszu Borysewiczu na stronie komitetu www.wojciechjastrzebski.pl. Zachęcamy również do odwiedzania naszej strony w mediach społecznościowych: Facebook, Instagram i TikTok

Materiały dostarczone przez KWW Wojciech Jastrzębski „Choroszcz Nasz Dom”

Dodaj komentarz