Rada Miejska w Choroszczy, okręg nr 10: Konrad Sidz

W cyklu przedwyborczych publikacji będziemy prezentować kandydatki i kandydatów do Rady Miejskiej w Choroszczy oraz Rady Powiatu Białostockiego. Zapraszaliśmy wszystkie komitety do bezpłatnych publikacji trzykrotnie: 3 lutego, 7 i 15 marca. W przedstawionym terminie zgłosiło się do nas łącznie 20 osób z 5 komitetów wyborczych. 

Rozpoczynamy od wyborów do Rady Miejskiej w Choroszczy i przedstawiamy kandydata z okręgu nr 10, który obejmuje następujące miejscowości: Oliszki, Krupniki, Sienkiewicze, Sikorszczyzna

Jest nim Konrad Sidz reprezentujący Komitet Wyborczy Wyborców Wojciech Jastrzębski „Choroszcz Nasz Dom”.

KONRAD SIDZ

46 lat – żonaty, dwójka dzieci, posiadam wykształcenie technik elektryk – elektroenergetyk – zawodowo prowadzę własną działalność gospodarczą zgodną z wykształceniem.

Praca Radnego Miejskiego to dla mnie ważne zadanie, które będzie miało wpływ na życie mieszkańców naszej gminy. To odpowiedzialność za dobro wspólnoty lokalnej, podejmowanie decyzji mających wpływ na jakość życia mieszkańców oraz dbanie o transparentność.

Moją rolą będzie reprezentowanie interesów mieszkańców, słuchanie ich potrzeb i wniosków oraz przekazywanie ich na forum rady miejskiej. W moim okręgu wiele dróg gruntowych wymaga poprawy. Ważnym problemem, którym chciałbym się zająć, jest również doprowadzenie do powstania
przejścia dla pieszych w Krupnikach, mieszkańcy bezskutecznie walczą o to od lat.

Ważne są codzienne rozmowy z mieszkańcami oraz moja dostępność dla nich. Będę słuchał ich opinii i będę pomagał w rozwiązywaniu problemów. To ważne, aby Radni byli otwarci na komunikację i współpracę.

Będę Twoim głosem w Radzie Miejskiej.

Zachęcam do oddania głosu na mnie oraz pozostałe osoby związane z komitetem „Choroszcz Nasz Dom”: zarówno Wojciecha Jastrzębskiego – kandydata na burmistrza Choroszczy oraz kandydatki i kandydatów do Rady Miejskiej w Choroszczy. 

Więcej o Konradzie Sidzu na stronie komitetu www.wojciechjastrzebski.pl. Zachęcamy również do odwiedzania naszej strony w mediach społecznościowych: Facebook, Instagram i TikTok

Materiały dostarczone przez KWW Wojciech Jastrzębski „Choroszcz Nasz Dom”

Dodaj komentarz