Rada Miejska w Choroszczy, okręg nr 1: Wojciech Paliwoda

W cyklu przedwyborczych publikacji będziemy prezentować kandydatki i kandydatów do Rady Miejskiej w Choroszczy oraz Rady Powiatu Białostockiego. Zapraszaliśmy wszystkie komitety do bezpłatnych publikacji trzykrotnie: 3 lutego, 7 i 15 marca. W przedstawionym terminie zgłosiło się do nas łącznie 20 osób z 5 komitetów wyborczych. 

Rozpoczynamy od wyborów do Rady Miejskiej w Choroszczy i i przedstawiamy kandydata z okręgu nr 1, który obejmuje następujące ulice w Choroszczy: Aleja Niepodległości, Armii Krajowej, Batalionów Chłopskich, Gruntowa, Ksawerego Markowskiego, Legionowa, Mieczysława Sarosieka, Narwiańska, Pałacowa, Rybacka, Spławikowa, Sybiraków, Tykocińska, Wędkarska, Wodociągowa, Wojska Polskiego, Żółtkowska

Jest nim Wojciech Paliwoda reprezentujący Komitet Wyborczy Wyborców Wojciech Jastrzębski „Choroszcz Nasz Dom”.

WOJCIECH PALIWODA

37 lat – mąż i ojciec. Aktualnie pracuję jako grafik komputerowy w jednej z białostockich firm. Spełniam się również jako fotograf – jestem autorem zdjęć nie tylko okolicznościowych, ale też zajmuję się profesjonalną fotografią biznesową. Stawiam przede wszystkim na dialog, rozmowę z klientami i ich najbliższymi, aby móc sprostać potrzebom oraz wymaganiom.

Pełnienie funkcji radnego to dla mnie kolejny cel w życiu – dziedzina, w której mogę się wykazać i wnieść swoje doświadczenie. Uważam, że nasza społeczność potrzebuje dialogu, tak bardzo pomijanego w tej chwili. Potrzebujemy rozmów, chęci wysłuchani każdego, nawet najmniejszego i najbardziej banalnego problemu. Takim samym problemem, w zależności od punktu widzenia, może okazać się krzywa kostka, która uniemożliwia swobodne spacerowanie z wózkiem, jak i ogłoszony przetarg na inwestycję sąsiedniej działki.

Będę Twoim głosem w Radzie Miejskiej.

Zachęcam do oddania głosu na mnie oraz pozostałe osoby związane z komitetem „Choroszcz Nasz Dom”: zarówno Wojciecha Jastrzębskiego – kandydata na burmistrza Choroszczy oraz kandydatki i kandydatów do Rady Miejskiej w Choroszczy. 

Więcej o Wojciechu Paliwodzie na stronie komitetu www.wojciechjastrzebski.pl. Zachęcamy również do odwiedzania naszej strony w mediach społecznościowych: Facebook, Instagram i TikTok

Materiały dostarczone przez KWW Wojciech Jastrzębski „Choroszcz Nasz Dom”

Dodaj komentarz