Puchar Polski: Rajkom/Lambada – Sky Białystok

W tym sezonie do rozgrywek Pucharu Polski przystąpiły dwie choroszczańskie drużyny: Rajkom/Lambada oraz Narew. O wynikach poprzedniej rundy pisaliśmy TUTAJ – awansować się udało jedynie Rajbadzie, która pokonała 5-1 Włókniarz Białystok. Narew musiała uznać wyższość Hattricka Białystok. 

W najbliższą niedzielę Rajkom/Lambada Choroszcz rozegra mecz kolejnej rundy rozgrywek. Rywalem będzie nowa A-klasowa drużyna: Sky Białystok. Ma za sobą rozegrane trzy mecze: w sparingach zremisowała 1-1 z Hattrickiem Białystok i wygrała 3-1 z MOSP Białystok, a awans w Pucharze uzyskała po zwycięstwie 2-1 nad reprezentacją Podlaskiej Ligi Piłkarskiej.

Na swojej stronie piszą o sobie tak: Drużyna piłkarska Sky Białystok jest zespołem pełnym ambitnych zawodników, którzy mają ogromną pasję do futbolu. Ich celem jest zdobywanie trofeów i odniesienie sukcesu na podlaskiej arenie. Wyróżnia się swoimi barwnymi strojami, które mają być rozpoznawalne na boisku. Ich emblemat, przedstawiający skrzydło z gwiazdami, symbolizuje aspiracje zespołu do wielkich osiągnięć w futbolu.

Spotkanie rozpocznie się w niedzielę 27 sierpnia o godzinie 13:30 na Stadionie Miejskim w Choroszczy. Zapraszamy do kibicowania choroszczańskiej drużynie! 

Dodaj komentarz