Przegląd imprez w regionie: Dni Knyszyna

Zaglądamy co słychać w naszej okolicy – w nadchodzący weekend odbędą się Dni Knyszyna. Odbędą się one w sobotę 23 lipca na placu przed Urzędem Miejskim w Knyszynie. Program wydarzenia poniżej:

W programie:

Od 13.00 – Namioty KGW Długołeka, KGW Nowinki, 10.KGW Czechowianki, Wojsk Obrony Terytorialnej, Lasów Państwowych, stoiska z jedzeniem (Zakręcony ziemniak, frytki, grill, tradycyjne wędliny) oraz inne (zabawki, lizaki, balony, ozdoby świecące, kapelusze chusty, figury ogrodowe);
,Darmowe dmuchańce dla dzieci (w tym największy w regionie – 30 metrowy tor przeszkód!)

15.00-18.00    Występy zespołów ludowych z terenu Powiatu Monieckiego

Około godziny 18.00 zagoszczą na scenie Paweł Średziński autor świeżo wydanej książki „Puszcza Knyszyńska. Opowieści o lesunach, zwierzętach i królewskim lesie, a także o tajemnicach w głębi lasu skrywanych” oraz Krzysztof Dzierma – wybitny kompozytor teatralny znany z roli Księdza w filmowej trylogii Jacka Bromskiego „U Pana Boga…”. Porozmawiamy o Knyszynie, Puszczy Knyszyńskiej oraz prowincji. Po spotkaniu będzie można nabyć książki z autografem autora oraz zrobić zdjęcie z Księdzem Proboszczem ubranym w swój służbowy strój!

19.00-21.00    Zespół Kapela z BTL-a
21.00-22.30    Tomasz Niecik
22.30-24.00    Zespół Orlando


 

Dodaj komentarz