Poznaj Radnego… kolejne 5 pytań do. Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej Jan Czarniecki

Minął już ponad rok, odkąd zaprosiliśmy Radne i Radnych do przedstawienia się mieszkańcom i mieszkankom naszej gminy. Zadaliśmy im 5 prostych pytań, na które mogli odpowiedzieć na łamach naszego portalu. Mimo, iż z 15 Radnych odpowiedziało nam tylko 3 wiemy (ze statystyk odwiedzin), że cykl cieszył się dużym zainteresowaniem, większym niż większość naszych publikacji. W związku z tym znów pytamy Radnych, byście mogli poznać lepiej ich i ich plany. Więcej na temat akcji przeczytacie tutaj.

Dzisiaj druga osoba z cyklu: Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej – Jan Czarniecki

Przedstawiamy Wam odpowiedzi Wiceprzewodniczącego Rady Miejskiej.

1. Jakby Pan chciał aby wyglądała Gmina Choroszcz w 2030 roku?

Brak odpowiedzi

2. Czym dla Pana jest praca Radnego?

Brak odpowiedzi

3. W jaki sposób mieszkańcy mogą się z Panem skontaktować?

Brak odpowiedzi

4. Z czego jest Pan najbardziej dumny w czasie upływającej kadencji?

Brak Odpowiedzi

5. Czy będzie Pan startować w wyborach samorządowych w 2024 roku. A jeśli tak czy nadal do Rady Miejskiej w Choroszczy.

Brak odpowiedzi

Jan Czarniecki – Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej w Choroszczy, 74 lata, Radny z Okręgu nr 5 (Powstania Styczniowego 3-23 (nieparzyste), 20B, 26 i 26B, oraz bloki nr 8a, 8b, 14, 16, 18, 20, 20a, 22, 24), emeryt, wykształcenie wyższe ekonomiczne.  W Radzie Miejskiej zasiada od 2017 gdzie w trakcie trwającej kadencji 2014-2018, na tym miejscu zastąpił Radną Izabelę Jeniec-Kardasz.  W ostatnich wyborach startując z Komitetu Wyborczego Wyborców Robert Wardziński Rozwój na lata otrzymał 181 głosów, co stanowiło 58% wszystkich oddanych głosów w tym Okręgu. W 2006 roku próbował swoich sił w walce o sprawowanie Urzędu Burmistrza Choroszczy zdobywając 816 głosów co stanowiło 18 % wszystkich głosów.  Za rok 2022 otrzymał Dietę Radnego w wysokości 14400,00 zł. 

Kolejną osobą, która pojawi się w cyklu będzie radny Piotr Waczyński – publikacja we wtorek 14 listopada.

Zachęcamy do kontaktu z Radnymi w ważnych sprawach dotyczących mieszkańców, miasta i gminy Choroszcz. Są oni reprezentantami wyborców i działają w ich imieniu i obronie ich interesów.

Dodaj komentarz