Poznaj Radnego… kolejne 5 pytań do. Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej Jacek Dąbrowski

Minął już ponad rok, odkąd zaprosiliśmy Radne i Radnych do przedstawienia się mieszkańcom i mieszkankom naszej gminy. Zadaliśmy im 5 prostych pytań, na które mogli odpowiedzieć na łamach naszego portalu. Mimo, iż z 15 Radnych odpowiedziało nam tylko 3 wiemy (ze statystyk odwiedzin), że cykl cieszył się dużym zainteresowaniem, większym niż większość naszych publikacji. W związku z tym znów pytamy Radnych, byście mogli poznać lepiej ich i ich plany. Więcej na temat akcji przeczytacie tutaj.

Dzisiaj druga osoba z cyklu: Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej – Jacek Dąbrowski

Przedstawiamy Wam odpowiedzi Wiceprzewodniczącego Rady Miejskiej.

1. Jakby Pan chciał aby wyglądała Gmina Choroszcz w 2030 roku?

Brak odpowiedzi

2. Czym dla Pana jest praca Radnego?

Brak odpowiedzi

3. W jaki sposób mieszkańcy mogą się z Panem skontaktować?

Brak odpowiedzi

4. Z czego jest Pan najbardziej dumny w czasie upływającej kadencji?

Brak Odpowiedzi

5. Czy będzie Pan startować w wyborach samorządowych w 2024 roku. A jeśli tak czy nadal do Rady Miejskiej w Choroszczy.

Brak odpowiedzi

Jacek Dąbrowski – Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej w Choroszczy, 51 lat, Radny z Okręgu nr 1 (Al. Niepodległości, Armii Krajowej, Batalionów Chłopskich, Ksawerego Markowskiego, Legionowa, Mieczysława Sarosieka, Narwiańska, Pałacowa, Rybacka, Spławikowa, Tykocińska, Wędkarska, Wodociągowa, Wojska Polskiego, Żółtkowska.), W swojej codziennej pracy zawodowej jest instruktorem terapii zajęciowej oraz dziennikarzem sportowym. Jego głos można usłyszeć na antenie Polskiego Radia Białystok, gdzie sprawozdaje i komentuje wydarzenia sportowe. W Radzie Miejskiej zasiada od 20 lat. Pierwszy raz dostał się do niej w 2002 roku z Komitetu Wyborczego Wyborców Niezależni na Rzecz Miasta Choroszcz uzyskując 111 głosów, co stanowiło niemal 40 % wszystkich wyborów. W ostatnich wyborach startując z Komitetu Wyborczego Wyborców Robert Wardziński Rozwój na lata otrzymał 204 głosy, co stanowiło 58% wszystkich oddanych głosów w tym Okręgu. W latach 2014-2018 był Przewodniczącym Komisji Kultury, Oświaty i Sportu. Pod koniec 2021 roku otrzymał funkcję Wiceprzewodniczącego Rady Miejskiej w Choroszczy. Za rok 2022 otrzymał Dietę Radnego w wysokości 14100,00 zł. 

Kolejną osobą, która pojawi się w cyklu będzie Jan Czarniecki Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej w Choroszczy. Publikacja w piątek 10 listopada.

Zachęcamy do kontaktu z Radnymi w ważnych sprawach dotyczących mieszkańców, miasta i gminy Choroszcz. Są oni reprezentantami wyborców i działają w ich imieniu i obronie ich interesów.

Dodaj komentarz