Poznaj Radnego… kolejne 5 pytań do… Radny Marian Kosakowski

Minął już ponad rok, odkąd zaprosiliśmy Radne i Radnych do przedstawienia się mieszkańcom i mieszkankom naszej gminy. Zadaliśmy im 5 prostych pytań, na które mogli odpowiedzieć na łamach naszego portalu. Mimo, iż z 15 Radnych odpowiedziało nam tylko 3 wiemy (ze statystyk odwiedzin), że cykl cieszył się dużym zainteresowaniem, większym niż większość naszych publikacji. W związku z tym znów pytamy Radnych, byście mogli poznać lepiej ich i ich plany. Więcej na temat akcji przeczytacie tutaj.

Dzisiaj ostania osoba z cyklu Marian Kosakowski

Przedstawiamy Wam odpowiedzi Radnego:

1. Jakby Pan chciał aby wyglądała Gmina Choroszcz w 2030 roku?
Brak odpowiedzi

2. Czym dla Pana jest praca Radnego?
Brak odpowiedzi

3. W jaki sposób mieszkańcy mogą się z Panem skontaktować?
Brak odpowiedzi

4. Z czego jest Pan najbardziej dumny w czasie upływającej kadencji?
Brak Odpowiedzi

5. Czy będzie Pan startować w wyborach samorządowych w 2024 roku. A jeśli tak czy nadal do Rady Miejskiej w Choroszczy.
Brak odpowiedzi

Marian Kosakowski – 56 lat, Radny z Okręgu nr 15 (Izbiszcze, Konowały, Kruszewo, Śliwno). W Radzie pełni funkcję Wiceprzewodniczącego Komisji Skarg, Wniosków i Petycji. Jest również członkiem Komisji Finansów, Infrastruktury, Oświaty i Spraw Społecznych Rady Miejskiej w Choroszczy oraz Komisji Rewizyjnej Rady Miejskiej w Choroszczy. Na co dzień prowadzi własną działalność gospodarczą zajmującą się Usługami Budowlanymi. W Radzie Miejskiej zasiada od 2014 roku. Dostał się do niej pokonując sześcioro kontrkandydatów. Startując z list KWW Lepsze Jutro Nam i Następnym Pokoleniom (Komitetu, z którego o fotel burmistrza ubiegał się Antoni Bogdan) uzyskał 83 głosy co stanowiło trochę ponad 25% wszystkich głosów oddanych w tym okręgu. W ostatnich wyborach startując z Komitetu Wyborczego Wyborców Robert Wardziński Rozwój na lata uzyskał 161 głosów, co stanowiło ponad 51 % wszystkich oddanych głosów w tym Okręgu. Pokonał dwójkę kontrkandydatów.

Radny Marian Kossakowski za rok 2022 otrzymał Dietę Radnego wysokości12650 złotych.

Dziękujemy Wam, że razem z nami poznawaliście Radnych, którzy są Waszym głosem w Radzie Miejskiej.  .

Zachęcamy do kontaktu z Radnymi w ważnych sprawach dotyczących mieszkańców, miasta i gminy Choroszcz. Są oni reprezentantami wyborców i działają w ich imieniu i obronie ich interesów.

Dodaj komentarz