Poznaj Radnego… kolejne 5 pytań do… Radny Grzegorz Popko

Minął już ponad rok, odkąd zaprosiliśmy Radne i Radnych do przedstawienia się mieszkańcom i mieszkankom naszej gminy. Zadaliśmy im 5 prostych pytań, na które mogli odpowiedzieć na łamach naszego portalu. Mimo, iż z 15 Radnych odpowiedziało nam tylko 3 wiemy (ze statystyk odwiedzin), że cykl cieszył się dużym zainteresowaniem, większym niż większość naszych publikacji. W związku z tym znów pytamy Radnych, byście mogli poznać lepiej ich i ich plany. Więcej na temat akcji przeczytacie tutaj.

Dzisiaj siódma osoba z cyklu: Grzegorz Popko

Przedstawiamy Wam odpowiedzi Radnego Grzegorza Popko:

1. Jakby Pan chciał aby wyglądała Gmina Choroszcz w 2030 roku?

Brak odpowiedzi

2. Czym dla Pana jest praca Radnego?

Brak odpowiedzi

3. W jaki sposób mieszkańcy mogą się z Panem skontaktować?

Brak odpowiedzi

4. Z czego jest Pan najbardziej dumny w czasie upływającej kadencji?

Brak Odpowiedzi

5. Czy będzie Pan startować w wyborach samorządowych w 2024 roku. A jeśli tak czy nadal do Rady Miejskiej w Choroszczy.

Brak odpowiedzi

Grzegorz Popko, 46 lat, Radny z Okręgu nr 6 (Część miasta Choroszczy, w skład którego wchodzą ulice: Adama Mickiewicza, Akacjowa, Aleksandra Chodkiewicza, Białostocka, Brzozowa, Chabrowa, Chmielna, Dzika, Franciszka Karpińskiego, Ks. Franciszka Pieściuka, Józefa Ignacego Kraszewskiego, Józefa Kalinowskiego, Józefa Piłsudskiego, Kardynała Stefana Wyszyńskiego, Klonowa, Konwaliowa, Krzysztofa Kamila Baczyńskiego, Lipowa, Leśna, Łąkowa, Podleśna, Romualda Traugutta, Rumiankowa, Różana, Sosnowa, Sportowa, Stefana Żeromskiego, Świerkowa, Tadeusza Kościuszki, Warszawska, Władysława Raginisa, 3-go Maja (od numeru 21 i 10). Na co dzień pracuje jako zastępca dyrektora Domu Pomocy Społecznej „Trzy Dęby” w Choroszczy. Do Rady Miejskiej w Choroszczy dostał się w 2018 roku startując z Komitetu Wyborczego Prawo i Sprawiedliwość i zdobywając 243 głosy. Pokonał Jacka Jasińskiego (KWW Robert Wardziński Rozwój na lata, 228 głosów) oraz Katarzynę Piszczatowską (KWW Marek Tywończuk Choroszcz w działaniu, 111 głosów). Radny Grzegorz Popko za rok 2022 otrzymał Dietę Radnego w wysokości 11 750 złotych.

Grzegorz Popko był jednym z 3 Radnych, którzy odpowiedzieli mieszkańcom gminy Choroszcz w pierwszym cyklu Poznaj Radnego. Odpowiedzi na tamte pytania możecie zobaczyć tutaj. Poza nim odpowiedzi udzielili nam Grzegorz Popko oraz Piotr Waczyński, który tym razem nie skorzystał z naszego zaproszenia.

Kolejną osobą, która pojawi się w cyklu będzie radny Ireneusz Jabłoński – publikacja we wtorek 28 listopada.

Zachęcamy do kontaktu z Radnymi w ważnych sprawach dotyczących mieszkańców, miasta i gminy Choroszcz. Są oni reprezentantami wyborców i działają w ich imieniu i obronie ich interesów.

Dodaj komentarz