Poznaj Radnego… kolejne 5 pytań do… Radna Sylwia Barbara Wiśniewska

Minął już ponad rok, odkąd zaprosiliśmy Radne i Radnych do przedstawienia się mieszkańcom i mieszkankom naszej gminy. Zadaliśmy im 5 prostych pytań, na które mogli odpowiedzieć na łamach naszego portalu. Mimo, iż z 15 Radnych odpowiedziało nam tylko 3 wiemy (ze statystyk odwiedzin), że cykl cieszył się dużym zainteresowaniem, większym niż większość naszych publikacji. W związku z tym znów pytamy Radnych, byście mogli poznać lepiej ich i ich plany. Więcej na temat akcji przeczytacie tutaj.

Dzisiaj jedenasta osoba z cyklu: Sylwia Barbara Wiśniewska

Przedstawiamy Wam odpowiedzi Radnej:

1. Jakby Pani chciała aby wyglądała Gmina Choroszcz w 2030 roku?

Brak odpowiedzi

2. Czym dla Pani jest praca Radnej?

Brak odpowiedzi

3. W jaki sposób mieszkańcy mogą się z Panią skontaktować?

Brak odpowiedzi

4. Z czego jest Pani najbardziej dumna w czasie upływającej kadencji?

Brak Odpowiedzi

5. Czy będzie Pani startować w wyborach samorządowych w 2024 roku. A jeśli tak czy nadal do Rady Miejskiej w Choroszczy.

Brak odpowiedzi

Sylwia Barbara Wiśniewska – 40 lat, Radna z Okręgu nr 11 (Część gminy Choroszcz, w skład której wchodzi część miejscowości Klepacze (ulice: Cicha, Długa, Dolna, Gliniana, Górna, Graniczna, Krótka, Grzybowskiego, Letnia, Łagodna, Łąkowa, Mokra, Piaskowa, Pogodna, Poprzeczna, Prosta, Przejazd, Równoległa, Spokojna, Sucha, Wąska, Wiosenna, Wodociągowa od Nr 38 i 41 do końca, Zagórna, Zaułek, Żwirowa), prywatnie jest Regionalnym Dyrektorem Sprzedaży w firmie z branży ubezpieczeniowej oraz prowadzi własną działalność gospodarczą. W Radzie Miejskiej zasiada od 2018 roku. W ostatnich wyborach uzyskała mandat z listy Komitetu Wyborczego Wyborców Robert Wardziński Rozwój na lata uzyskując 150 głosów, kolejne miejsca zajęli: Stanisław Marecki (146 głosów) i Paweł Uścinowicz (123 głosy). Radna Sylwia Barbara Wiśniewska za rok 2021 otrzymała Dietę w wysokości 11250 złotych. 

Kolejną osobą, która pojawi się w cyklu będzie radny Piotr Paweł Dojlida – publikacja we wtorek 12 grudnia.

Zachęcamy do kontaktu z Radnymi w ważnych sprawach dotyczących mieszkańców, miasta i gminy Choroszcz. Są oni reprezentantami wyborców i działają w ich imieniu i obronie ich interesów.

Dodaj komentarz