Poznaj Radnego… kolejne 5 pytań do… Radna Anna Barbara Aponowicz

Minął już ponad rok, odkąd zaprosiliśmy Radne i Radnych do przedstawienia się mieszkańcom i mieszkankom naszej gminy. Zadaliśmy im 5 prostych pytań, na które mogli odpowiedzieć na łamach naszego portalu. Mimo, iż z 15 Radnych odpowiedziało nam tylko 3 wiemy (ze statystyk odwiedzin), że cykl cieszył się dużym zainteresowaniem, większym niż większość naszych publikacji. W związku z tym znów pytamy Radnych, byście mogli poznać lepiej ich i ich plany. Więcej na temat akcji przeczytacie tutaj.

Dzisiaj trzynasta osoba z cyklu: Anna Barbara Aponowicz 

Przedstawiamy Wam odpowiedzi Radnej:

1. Jakby Pan chciał aby wyglądała Gmina Choroszcz w 2030 roku?
Brak odpowiedzi

2. Czym dla Pani jest praca Radnej?
Brak odpowiedzi

3. W jaki sposób mieszkańcy mogą się z Panią skontaktować?
Brak odpowiedzi

4. Z czego jest Pani najbardziej dumna w czasie upływającej kadencji?
Brak Odpowiedzi

5. Czy będzie Pani startować w wyborach samorządowych w 2024 roku. A jeśli tak czy nadal do Rady Miejskiej w Choroszczy.
Brak odpowiedzi

Anna Barbara Aponowicz – Przewodnicząca Komisji Skarg, Wniosków i Petycji Rady Miejskiej w Choroszczy, 68 lat, Radna z Okręgu nr 13 (Część gminy Choroszcz, w skład której wchodzą miejscowości: Barszczewo, Czaplino, Kolonia Czaplino, Gajowniki, Kościuki, Mińce, Ogrodniki, , Zaczerlany, Zaczerlany – Kolonia). W ostatnich Wyborach Samorządowych pokonała trójkę kontrkandydatów. Startując z Komitetu Wyborczego Wyborców Robert Wardziński Rozwój na lata, uzyskując 203 głosy, co stanowiło ponad 34 % wszystkich oddanych głosów w tym Okręgu. Radna Anna Barbara Aponowicz jest emerytką – za rok 2022 otrzymała Dietę Radnej w wysokości 14400 zł. 

Kolejną osobą, która pojawi się w cyklu będzie radny Andrzej Kościuczyk – publikacja w wtorek 19 grudnia.

Zachęcamy do kontaktu z Radnymi w ważnych sprawach dotyczących mieszkańców, miasta i gminy Choroszcz. Są oni reprezentantami wyborców i działają w ich imieniu i obronie ich interesów.

Dodaj komentarz