Poznaj Radną: Sylwia Barbara Wiśniewska

W celu ułatwiania kontaktu oraz lepszego poznania przez mieszkańców gminy Choroszcz Radnych przygotowaliśmy cykl „Poznaj Radną/ego, czyli 5 pytań do”. Przesłaliśmy je wszystkim Radnym. Minęły już trzy miesiące, w czasie których Radni mieli czas na przesłanie nam odpowiedzi. Kolejną osobą, którą prezentujemy jest Radna Sylwia Barbara Wiśniewska.

Sylwia Barbara Wiśniewska – 39 lat, Radna z Okręgu nr 11 (Część gminy Choroszcz, w skład której wchodzi część miejscowości Klepacze (ulice: Cicha, Długa, Dolna, Gliniana, Górna, Graniczna, Krótka, Grzybowskiego, Letnia, Łagodna, Łąkowa, Mokra, Piaskowa, Pogodna, Poprzeczna, Prosta, Przejazd, Równoległa, Spokojna, Sucha, Wąska, Wiosenna, Wodociągowa od Nr 38 i 41 do końca, Zagórna, Zaułek, Żwirowa), prywatnie jest Regionalnym Dyrektorem Sprzedaży w firmie z branży ubezpieczeniowej (stan na 31 grudnia 2021). W Radzie Miejskiej zasiada od 2018 roku. W ostatnich wyborach uzyskała mandat z listy Komitetu Wyborczego Wyborców Robert Wardziński Rozwój na lata uzyskując 150 głosów, kolejne miejsca zajęli: Stanisław Marecki (146 głosów) i Paweł Uścinowicz (123 głosy). Radna Sylwia Barbara Wiśniewska za rok 2021 otrzymała Dietę w wysokości 7889,29 złotych. 

W celu przybliżenia sylwetki Radnej Sylwii Barbary Wiśniewskiej wyborcom z jego okręgu oraz wszystkim mieszkańcom gminy Choroszcz przesłaliśmy dwa maile z pytaniami, przedstawiamy poniżej odpowiedzi na zadane pytania:

1. Dlaczego zdecydowała się być Pani Radną?
Brak odpowiedzi.

2. Co motywuje Panią do działania na rzecz mieszkańców swojego okręgu?
Brak odpowiedzi.

3. Z jakim największym problemem mierzyła się Pani jako Radna podczas swojej kadencji?
Brak odpowiedzi.

4. Co uważa Pani za swój największy sukces w pracy Radnej?
Brak odpowiedzi. 

5. Jakie przed Panią stoją jeszcze wyzwania w aktualnej kadencji?
Brak odpowiedzi.


Zachęcamy do kontaktu z Radnymi w ważnych sprawach dotyczących mieszkańców, miasta i gminy Choroszcz. Są oni reprezentantami wyborców i działają w ich imieniu i obronie ich interesów.

Co tydzień będziemy prezentować sylwetki i odpowiedzi Radnych w kolejności Okręgów Wyborczych. Aktualnie o sprawach wspólnych głównie decydują Radni, którzy zostali wybrani by prezentować zdanie i interesy mieszkańców. Niestety część mieszkańców nie jest świadoma i nawet nie wie kto jest reprezentantem ich okręgu, jakim wartościami się kieruje i jakie ma plany.


POZOSTAŁE OPUBLIKOWANE JUŻ SYLWETKI RADNYCH:

BEATA MARLENA JEŻERYS (brak odpowiedzi)

JAN CZARNIECKI (brak odpowiedzi)

JACEK DĄBROWSKI (brak odpowiedzi)

PIOTR WACZYŃSKI (udzielił odpowiedzi)

ADAM KAMIEŃSKI (brak odpowiedzi)

ANNA BARBARA APONOWICZ (brak odpowiedzi)

MARCIN POPŁAWSKI (udzielił odpowiedzi)

GRZEGORZ POPKO (udzielił odpowiedzi)

IRENEUSZ JABŁOŃSKI (brak odpowiedzi)

BARBARA WALESIUK (brak odpowiedzi)

Dodaj komentarz