Poznaj Radną… kolejne 5 pytań do. Przewodnicząca Rady Miejskiej Beata Marlena Jeżerys

Minął już ponad rok, odkąd zaprosiliśmy Radne i Radnych do przedstawienia się mieszkańcom i mieszkankom naszej gminy. Zadaliśmy im 5 prostych pytań, na które mogli odpowiedzieć na łamach naszego portalu. Mimo, iż z 15 Radnych odpowiedziało nam tylko 3 wiemy (ze statystyk odwiedzin), że cykl cieszył się dużym zainteresowaniem, większym niż większość naszych publikacji. W związku z tym znów pytamy Radnych, byście mogli poznać lepiej ich i ich plany. Więcej na temat akcji przeczytacie tutaj.

Tegoroczny cykl otwiera Przewodnicząca Rady Miejskiej – Beata Marlena Jeżerys.

Przedstawiamy Wam odpowiedzi Przewodniczącej Rady Miejskiej.

1. Jakby Pani chciała aby wyglądała Gmina Choroszcz w 2030 roku?

Brak odpowiedzi

2. Czym dla Pani jest praca Radnej?

Brak odpowiedzi

3. W jaki sposób mieszkańcy mogą się z Panią skontaktować?

Brak odpowiedzi

4. Z czego jest Pani najbardziej dumna w czasie upływającej kadencji?

Brak Odpowiedzi

5. Czy będzie Pani startować w wyborach samorządowych w 2024 roku. A jeśli tak czy nadal do Rady Miejskiej w Choroszczy.

Brak odpowiedzi

Beata Marlena Jeżerys – Przewodnicząca Rady Miejskiej, 58 lat, Radna z Okręgu nr 10 (Krupniki, Oliszki, Sienkiewicze). Absolwentka Studiów Ekonomicznych, na co dzień pracuje w Podlaskim Zarządzie Dróg Wojewódzkich w Białymstoku. W Radzie Miejskiej zasiada od 2006 roku. Wówczas startując z Komitetu Wyborczego Wyborców Ruchu Obywatelskiego Gminy Choroszcz zdobyła 148 głosów co stanowiło ponad 58% wszystkich głosów oddanych w tym okręgu. Była też Sołtyską wsi Krupniki. Od 2014 roku jest Przewodniczącą Rady Miejskiej w Choroszczy. W ostatnich wyborach startując z Komitetu Wyborczego Wyborców Robert Wardziński Rozwój na lata otrzymała 344 głosy co stanowiło ponad 70% wszystkich głosów. Za rok 2022 otrzymała Dietę Przewodniczącej Rady w wysokości 25850,00 zł. Podczas aktualnej kadencji brała udział w niemal wszystkich Sesjach Rady Miejskiej.

Kolejną osobą, która pojawi się w cyklu będzie Jacek Dąbrowski Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej w Choroszczy. To już we wtorek 7 listopada.

Zachęcamy do kontaktu z Radnymi w ważnych sprawach dotyczących mieszkańców, miasta i gminy Choroszcz. Są oni reprezentantami wyborców i działają w ich imieniu i obronie ich interesów.

Dodaj komentarz