Półkolonie artystyczne – są jeszcze wolne miejsca

Jesteśmy niemal w połowie szkolnych wakacji. To jeszcze czas by poszukać letniego wypoczynku dla dzieci w zorganizowanych zajęciach. Przedstawiamy ofertę artystyczną trzech białostockich placówek, które twórczo rozwijają dzieci i młodzież. Są w nich jeszcze miejsca na zajęcia artystyczne z teatru, tańca i plastyki w Otwartej Przestrzeni Artystycznej, Strefie Tańca oraz Studiu Tańca Danceoffnia. W samej Choroszczy można w czwartki wziąć udział w zajęciach w Pracowni Artystycznej DOBRY CZAS. Ciekawe zajęcia wakacyjne dla dzieci organizuje także Choroszczańska Szkoła Językowa Ready Steady English, o czym pisaliśmy TUTAJ.

Artea Otwarta Przestrzeń Sztuki, ul. Zwycięstwa 10 lok.106 (Budynek POLMOZBYT), 15-703 Białystok

Artystyczne Półkolonie w ARTEI to moc fantastycznych działań artystycznych, sportowych i zabaw. Do tego moc atrakcji na terenie miasta. Opiekę na nad dziećmi sprasowują doświadczeni wychowawcy , instruktorzy, którzy współpracują z Przystanią Sztuki już od kilku lar. Półkolonie Artei, to przede wszystkim doskonała okazja na aktywność dzieci w różnych dziedzinach artystycznych np: sztuki plastyczne , taniec, teatr ale i sportowych takich jak akrobatyka,.
Cena turnusu 550zł, zniżka 30zł na kolejny turnus i kolejne dziecko w rodzinie.

Za rezerwację miejsca uważa się przesłanie formularza zgłoszeniowego oraz dokonanie opłaty rezerwacyjnej w wysokości 100 zł/ turnus na konto Bank Pekao 65 1950 0001 2006 4741 3174 0002. W cenę wliczone są posiłki(obiad, podwieczorek), zajęcia z instruktorami, bilety wstępu na atrakcje(jumper park, kręgielnia, galerie i muzea, kino). Opieka dzieciom jest zapewniona w godzinach 7:30 – 16:30.

Są jeszcze wolne miejsca na

Turnus 25-29 lipca : grupa plastyczna, grupa ogólnorozwojowa

Turnus 1-5 sierpnia :grupa teatralna, grupa plastyczna

Rezerwacja miejsca po uzupełnieniu formularza tutaj

Dancoffnia – Studio Działań Kreatywnych, ul. Zwycięstwa 8/1 lok.10 (Wjazd od ulicy Zwycięstwa- główna brama Madro), 15-703 Białystok

Wyobraźnia to część ludzkiej świadomości, dzięki której jesteśmy zdolni do tworzenia wyobrażeń. Powstają one w prawej półkuli mózgu. Wyobraźnia to niezwykła umiejętność. Pozwala poszerzać wiedzę o świecie, otwierać się na kolejne możliwości, interpretować różne zjawiska. Usprawnia zdolność logicznego myślenia i uczy kreatywności.

Program półkolonii to połączenie – ruchu, tańca i aktywności stymulujących rozwój dziecięcej wyobraźni. Organizator dzięki doświadczeniu i opracowanemu programowi półkoloni będzie wzmacniać dziecięce ciało i umysł oraz zaprosi do świata radosnej twórczości. 

Półkolonie są skierowane do dzieci w wieku od 6 do 11 lat odbywają się w turnusach (są jeszcze miejsca):

Turnus  25 -29 lipca 2022

Turnus 1 -5 sierpnia 2022  

Turnus 8 -12 sierpnia 2022

W każdym turnusie są dwie grupy:

Taneczno-musicalowa – Super Dance (6-11 lat) – muzyka, taniec, warsztaty teatralne, wokalne, zadania muzyczne
Ruchowa –
Akro Power (6-11 lat) – ruch, akrobatyka, warsztaty, zabawy kreatywne

Uczestnicy każdej z grup mają do wyboru dwie ścieżki tematyczne

  I. PRZYJACIELE ZWIERZĄT – aktywności dodatkowe tematycznie powiązane ze zwierzętami – wycieczka do stadniny koni, papugarni, Zoo,
  II. ODKRYWCY
– aktywności dodatkowe nawiązujące do świata technologii i odkrywania – wycieczka do Epi-Centrum, Parku Jurajskiego. Dla wszystkich Centrum Zabaw Fabryka Misia oraz kino!

UCZESTNIKOM ZAPEWNIONE JEST::

  • 5 dni kreatywnej zabawy i nauki
  • Codziennie warsztaty (w zależności od grupy) taneczne i ruchowe
  • Atrakcje (w zależności od turnusu): wyjście do kina, Epi-centrum/ Papugarnia, centrum zabaw Fabryka Misia, Dyskoteka, Animacje
  • Wyjazd poza miasto na cały dzień (transport zorganizowany zgodnie z przepisami,, a na terenie Białegostoku poruszamy się komunikacją miejską)
  • Zajęcia plastyczne, wokalne, gry i zabawy kreatywne
  • Zajęcia w grupach do 15 osób
  • Opieka 9,5 godziny dziennie (od 7:30 do 17:00)
  • Wyżywienie w formie cateringu (obiad, drugie śniadanie-drożdżówka)

Cena regularna:  – 575 zł / turnus półkolonii letnich

Zniżki:  jeśli dziecko uczestniczy w półkoloniach kolejny rok lub jesteś aktualnie klientem SDK DanceOFFnia – 550  zł / turnus (kod zniżki: KLIENT)

 PŁATNOŚĆ: 100 zł zadatku przy zapisach, pozostała należna kwota na konto studia ING Bank Śląski 05 1050 1823 1000 0023 2045 8728. Formularz i szczegółowy opis półkolonii znajduje się tutaj.

 

Strefa Tańca, ul. Wasilkowska 1, Białystok

Wakacje w mieście nie muszą być nudne! Strefa tańca przygotowała 5 dniowe warsztaty pod okiem Finalisty Lego Masters. Codziennie zadania i wspólne układnie inponujących budowli z klocków pod okiem finalisty programu telewizyjnego Lego Masters – Łukasza Więcek (prowadzący taniec i zajęcia lego w choroszczańskim Centrum Kultury). Dodatkowo takie atrakcje jak Kino, Kręgielnia, wypad na pizzę, a także zajecia tematyczne Star Wars, NERF, zajęcia taneczne i akrobatyczne, gry i zabawy, projekcje filmowe. Uczestnikom zapewniony jest obiad i podwieczorek oraz woda. Zajęć przeznaczone są dla dzieci od 6 do 12 roku życia.

Cena to 499 zł Są jeszcze wolne miejsca na turnus 25-29 lipca 2022.

Więcej informacji biuro@sferatanca.pl lub 662041825 oraz tutaj.

Strefa tańca posiada jeszcze kilka miejsc na Obóz Akademia Dobrej Zabawy, który odbędzie się w dniach 31 lipca – 8 sierpnia 2021. Szczegóły tutaj.

Pracownia Artystyczna DOBRY CZAS. ul. Słowackiego 2, 16-070 Choroszcz

Osoby mające ochotę poczuć klimat pracowni twórczej i wyrazić się w dowolnej technice plastycznej pod okiem wykwalifikowanej plastyk, mogą to zrobić przychodząc do Pracowni Artystycznej DOBRY CZAS. Zajęcia odbywają się w czwartki od 16:30 do 18:00 przez cały sierpień. Każdy uczestnik wychodzi do domu z pracą, gotową do ekspozycji. Koszt udziału w zajęciach to 65 zł za pierwsze oraz 50 zł za każde kolejne.

Dodaj komentarz