Podsumowanie jesieni w drużynach młodzieżowych Narwi Choroszcz

Było podsumowanie rundy jesiennej w wykonaniu dziewcząt z Lambady Choroszcz, teraz czas na podsumowanie jesieni w drużynach dzięcięco-młodzieżowych w klubie Narew Choroszcz. 

Juniorzy Młodsi: Po Mistrzostwie II Ligi trampkarza z poprzedniego sezonu liczyliśmy na dobrą rundę w Juniorze Młodszym. Sparingi wyglądały obiecująco, niestety plaga chorób i kontuzji nie pozwoliła ustabilizować składu co w rezultacie doprowadzało do wielu błędów i straconych bramek. Runda bardzo nieudana i dużo poniżej możliwości tego zespołu. Ostateczny bilans to 2 zwycięstwa i 7 porażek, bramki 19-39. Trenerzy: Grzegorz Pieczywek i Rafał Dołęgowski. Tabela znajduje się TUTAJ.

Trampkarze: Najlepsza obrona ale dopiero „piąty” atak w lidze to za mało aby myśleć o awansie do 1 ligi wojewódzkiej. 3 rundę z rzędu zajmujemy 2 miejsce i brakuje nam niewiele aby awansować do elity. Sama runda bardzo dobra poza wpadką w Suwałkach i Mońkach. Na wiosnę znowu powalczymy o awans. Ostateczny bilans to 5 zwycięstw i 2 porażki, bramki 28-9. Trenerzy: Grzegorz Pieczywek i Rafał Dołęgowski. Tabela znajduje się TUTAJ.

Młodzicy: Jedyny nasz zespół w 1 lidze wojewódzkiej dzielnie walczący z najlepszymi zespołami z rocznika 2011. Po rundzie jesiennej pewne utrzymanie i coraz lepsza oraz odważniejsza gra naszych chłopaków co, zaprocentowało powołaniami do kadr wojewódzkich. Ostateczny bilans to 2 zwycięstwa, 2 remisy i 7 porażek, bramki 12-39. Trenerzy Mateusz Szymaniuk i Rafał Lenczewski. Tabela znajduje się TUTAJ.

Orliki i żaki: dwie najmłodsze ekipy zbieraja cenne doświadczenie podczas swoich turniejów. Nie są w nich prowadzone klasyfikacje więc chłopcy grają bez żadnej presji. Cieszą się grą i walczą o każdą bramkę i zwycięstwo w każdym meczu. Trenerzy orlików: Mateusz Szymaniuk i Rafał Lenczewski. Trenerzy żaków: Maciej Cudowski i Krzysztof Gryg.

Seniorzy: rundę jesienną w wykonaniu seniorów Narwi Choroszcz opisaliśmy TUTAJ

Krzysztof Gryg
Prezes
M-GKS Narew Choroszcz

 

 

Dodaj komentarz