Początek Roku Szkolnego 2022/2023

W czwartek 1 września odbędzie się rozpoczęcia Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2022/2023. W Szkole Podstawowej w Choroszczy harmonogram wygląda następująco:

Klasy I – III i grupa przedszkolna -początek spotkania –  godzina 10.00, miejsce – boisko asfaltowe za budynkiem szkoły przy ulicy Powstania Styczniowego 1, godzina 10.15 – spotkanie z wychowawcami klas

Klasy IV – VIII – początek spotkania – godzina 9.00, miejsce – plac przed szkołą przy ulicy Powstania Styczniowego 26 A, godzina 9.15 – spotkanie z wychowawcami klas.

W przypadku deszczowej pogody wszyscy uczniowie wchodzą do budynku szkoły. Klasy II – III przechodzą do sal na spotkania z wychowawcami, klasy I oraz grupa przedszkolna wraz z wychowawcami przechodzi do sali gimnastycznej (ul. Powstania Styczniowego 1), klasy V- VIII przechodzą do sal na spotkania z wychowawcami, klasy IV przechodzą do auli (ul. Powstania Styczniowego 26 A). 


Listy uczniów klas I i IV oraz grupy przedszkolnej zostały wywieszone przed wejściem do szkoły. 


W Szkole Podstawowej w Złotorii o godzinie 8:00 odbędzie się Msza Święta w kościele parafialnym w Złotorii, a o godzinie 9:00 planowane jest spotkanie w szkole z Panią Dyrektor, wychowawcami klas i nauczycielami.

Źródło: SP w Choroszczy, SP w Złotorii

Dodaj komentarz